2703
2553
عنوان

کنکوری هابیاین کمک

96 بازدید | 17 پست

بچه هاسلام.من خیلی دودلم نظام قدیمم.نمیدونم جدیدبخونم یاقدیم.واقعاسردرگمم.این درسته که ظرفیت واسه جدیدابیشترشده؟تسلطم رودروس عمومی تقریبازیادولی تخصصی نه....شمانظام جدیدمیخونیدیاقدیم

نه عزیزم ظرفیت بندی نکردن و نمیکنن ، خیالت راحت، اگه روی درسای نظام قدیم حدود پنجاه درصد تسلط داری همون نظام قدیم بده ، اگر نداری نظام جدید بده ، اینم در نظر بگیر که نظام جدید بضی مطالبش جدیده و باید دوباره کتاب تست و اینا بخری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من ک کلا خودم نظام جدیدم ولی شنیدم کتابای من از مال نظام قدیمیا راحتره ینی شما اگه رو کتابای خودت تسلط داشته باشی مال ما برات آب خوردن میشه 

اما اگه مطمئن نیستی پی دی اف کتابا رو خودت دانلود کن ببین

نه عزیزم ظرفیت بندی نکردن و نمیکنن ، خیالت راحت، اگه روی درسای نظام قدیم حدود پنجاه درصد تسلط داری ه ...

یعنی بنظرت قدیم بخونم بهتره؟اخه خیلیارفتن نظام جدیدبخونن میترسم همه چی به نفع اوناباشه

2714

بچه ها نظام جدید از چه سالی میشه و اینکه اگه دیپلم تجربی داشته باشیم میتونیم کنکور انسانی بدیم؟

برای بهبود و خوب شدن زندگیم میشه یه صلوات بفرستین لایکم کنید منم براتون بفرستم☺
یعنی بنظرت قدیم بخونم بهتره؟اخه خیلیارفتن نظام جدیدبخونن میترسم همه چی به نفع اوناباشه

من خودم بار پنجمه میخوام کنکور بدم ، امسال رتبم شد ۳۵۸۳ و باز نظام قدیم میدم ، چون حوصله ی مطالب جدید رو ندارم ، اونایی که میرن جدید بدن احتمالا رتبه شون افتضاحه ، فک میکنن مثلا برن نظام جدید یهو معجزه میشه زیر صد میشه رتبشون، گفتم ک بسنج ببین عملکردت توی قدیم چطور بوده، نظام جدید درسته راحته ولی ادم تا بش عادت کنه سخته، چون شوخی نیست کنکور یهو وسط سال کم بیاری پشیمون بشی

2706