2737
2739

کیا تجربه ساکشن رو داشتن کمکم کنین خیلی میترسم

غیرقانونی رو واسه این گفتم که بدونین بیهوشی و بی حسی اینا نداره فقط لیدوکایین میزنه به دهانه رحم 

منتظر اتفاقات خوبم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دوبار تجربه ساکشن دارم یه بار بدون بیهوشی یه بار با بیهوشی ، اگه واقعا قصد ساکشن داریحتماااااا با بیهوشی انجام بده وگرنه اونی که میگن موضعی بیهوش میکنن همش الکیه من از درد به خدا رسیدم پدرم دراومد بار اول

2728
عزیزم من دوبار تجربه ساکشن دارم یه بار بدون بیهوشی یه بار با بیهوشی ، اگه واقعا قصد ساکشن داریح ...

یعنی قابل تحمل نبود؟ دوستام گفتن از درد پریود یکم بیشتره 

نمیدونم چیکار کنم 

آخه قانونی انجام نمیدن واسم

منتظر اتفاقات خوبم 
با بیهوشی انجام بدی اصلاااا حالیت نمیشه میخوابی بلند میشی تموم شده اصلا نگران نباش

خب انجام نمیدن چون ماما تو مطب انجام میده و قانونی نیست که مث بیمارستان کسی بیاد متخصص بیهوشی باشه

منتظر اتفاقات خوبم 
2738
یعنی قابل تحمل نبود؟ دوستام گفتن از درد پریود یکم بیشتره  نمیدونم چیکار کنم  آخه قانونی ...

دردش به شدت چندش اور بود یه حالی مثل اینکه زنده زنده دارن دل و روده و رحمت رو با حالت مکیدن میکشن بیرون وگرنه درد وحشتناکی نیست چندشه بیشتر و اینکه فشار خونت به شدت میفته و حالت غش بهت دست میده ، بهش بگو اگه میتونه خوابت کنه