2726

ی خوابی میخوام تعبیر کنید. لطفا

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای منم ی خابی دیدم اوووف دیدی میگن از چاله درمیاد میفته تو چااه بخدا همینجور بودااا

چطور؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
اصن ی جوری بودااا بخام تعریف کنم‌ قاطی پاطی میشه 

برای آب تعریفش کن.گلم. بعدش صدقه بده

ببین خاب دیدم‌با ۲تاخواهرام رفتیم حسینیه..بدحسینیه ی جایی داشت ک مثلا چیزای اضافیشونو میذاشتن.بدمن ی ...

عزیزم. فقط میتونم بگم پست تو پاک کن تا کسی دیگه نخونده.. و صدقه بده ان شا الله ک چیزی نیست خیلی وقتا ازاین جورخوابهامیبینیم ولی نباید بگیم

من الان خواب دیدم دارم از دوستپسر سابقم جدا میشم و پای طلاقم چک مهریمم رو مبزه ولی من گریه میکنم که دوسش دارم عونم با یه دختره دیگست و اونو میخواد

تعبیرش چیه؟

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله
2706