2703
2553
عنوان

کسی از سهام وبورس سردرمیاره؟؟؟؟

190 بازدید | 10 پست

میخوام یه بیست تومنی از طلاهامو بفروشم وتو سهام سرمایه گذاری کنم

اولاکه اصلا سر رشته ای ندارم و میترسم خدای نکرده پشیمون شم

دوماکسی تواین کار خبره است که منو راهنمایی کنه تو کدوم سهام سرمایه گذاری کنم؟؟؟

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظرم اگه هم میخوای اینکارو کنی با دو تومن شروع کن، اگه خوب بود طلاها تو بفروش

من تجربه کردم طلا بفروشی از دستت رفته دیگه حالا برا هر کاری

میشه برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات بفرستی  
به نظرم اگه هم میخوای اینکارو کنی با دو تومن شروع کن، اگه خوب بود طلاها تو بفروش من تجربه کردم طلا ...

نمیدونم آخه همکار شوهرم ماشاا...توی شش ماه 150میلیون سرمایه گذاری کرده والان پولش به سیصد رسیده

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍

سلام اصلا و ابدا با سرمایه سنگین وارد نشید ریسکش خیلی بالاست باید حتما یه مقدار اموزش ببینید بعد با یه مبلغ کم مثلا دو تومن هی کم به کم بخرید و بفروشید تا یاد بگیرید . تازه بعد همه اینا که بلدید گاهی خود سازمان بورس از بالا روی شاخص قدرتشو اعمال میکنه که روند صعود و نزول تند بشه . بورس خوبه به شرطی که بلد باشید و اروم اروم پیش برید یه شبه به جایی نمیرسه . برای شروع سایت فراچارت و خانه سرمایه رو سرچ کنید . این دوتا بهترین سایتای اموزشی هستن توش از صفر تا صد رو با فیلم و مطلب درس داده یه مدت مطالعه کنید بعد برید برای کد بورسی و اهراز هویت و با یه مبلغ کم شروع کنید تا دستتون بیاد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2714
نمیدونم آخه همکار شوهرم ماشاا...توی شش ماه 150میلیون سرمایه گذاری کرده والان پولش به سیصد رسیده

شش ماه اول سال شاخص خیلی خوب بود الان به اون شدت نیست مدام دارن جلوشو میگیرن . یه قائله ای درست شد بازار پایه خیلی از سهاما رو بستن سهامایی که روزی ده درصد سود میداد . به نظرم اگر با این هیجان بخواید وارد بشید که مثلا در انقدر مدت پولتون دو برابر بشه به سرمایتون ضرر میزنید . بورس خوبه جای پیشرفتم داره ولی عاقلانه و اموزش دیده وارد بشید حتما 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚