2726
عنوان

جشن و دیزاین...

222 بازدید | 12 پست

سلام، کاربری مردم.

من خواهر و برادر ندارم طفلی مادرم همیشه پاسوز تنگی وقت و کار زیاد من و پدرم شد.

سر یه اتفاقی با حسرت در مورد دورهمی و کیفیت جشن یکی از آشنایان صحبت کرد...اونجا فهمیدم تا حالا یه جشن در حد شئونات مادرم نگرفتم.

تصمیم گرفتم دیزاینر بیارم و یه گوشه خونه رو گل آرایی کنه و ی بهونه واسه جشن و دورهمی واسش تدارک بدم.این حداقل ترین کاریه ک میتونم واسش کنم.

بازگشت به زندگی.

فقط یه موضوعی هس ک ذهنمو درگیر کرده...

اون شب بچه زیر سه سال خیلی زیاده ممکنه بخاطر کوچیکی و شیطنت تمام دکور رو بهم بزنن

ب نظرتون چکار کنم؟!؟!؟!

بازگشت به زندگی.

بله بهترین کاریه ک میتونستین 

ی کادو هم براش در نظر بگیرین 

و مهمترین چیزی ک ممکنه اصن بش فک نکنی ریخت و پاش بعد جشنه ک نباید اجازه بدین خودش جمو و جور کنه 

حتی ب ی لیوان دست نزنه 

خودتون با پدر تون جم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط یه موضوعی هس ک ذهنمو درگیر کرده... اون شب بچه زیر سه سال خیلی زیاده ممکنه بخاطر کوچیکی و شیطنت ...

با اون بچه ها باید صحبت بشه بهشون قول بدین اگه تمام مدت جشن بچه های خوبی باشن اخر کار تمام این بادکنا و .... بهشون میرسه 

هر ی ربع یبار هم یاد اوری کنید  

2728
بله بهترین کاریه ک میتونستین  ی کادو هم براش در نظر بگیرین  و مهمترین چیزی ک ممکنه اصن ب ...

دقیقن ب این موضوع هم فکر کردم، کلن نمیخام اون شب واسه ی لحظه هم ک شده برن آشپزخانه...

ممنون ک تذکر دادین .اگه بازم نکته ای هس بگین

بازگشت به زندگی.
با اون بچه ها باید صحبت بشه بهشون قول بدین اگه تمام مدت جشن بچه های خوبی باشن اخر کار تمام این بادکن ...

یکم کوچیک تر از اینی هستن ک بشه باهاشون صحبت کرد تو سن یک سال...

ممکنه مداوم راه برن و دست بزنن و بکندن

چون خیلی کوچیک ان نمیشه جلوشونو گرف

بازگشت به زندگی.

نمیدونم چرا تصورم اینه که پسرا نمیتونن دقیقا متوجه بشن مادرشون چی دوست داره!!🤔

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
مناسبت خاصی نزدیک نیس  ک جشنتون رو ب اون ربط بدین؟

چرا..هم‌ تولد مادرم هم سالگرد ازدواجشون

منتها دو ماه دیگس.

ولی من از الان باید ب فکر باشم.

بازگشت به زندگی.
یکم کوچیک تر از اینی هستن ک بشه باهاشون صحبت کرد تو سن یک سال... ممکنه مداوم راه برن و دست بزنن و ب ...

کنترل کردن بچه های زیر ی سال ب عهده ی والدین هست نگران نباشید بچه زیر یسال با کفگیر ملاقه هم سرگرم میشه و کار اسونیه 

چرا..هم‌ تولد مادرم هم سالگرد ازدواجشون   منتها دو ماه دیگس. ولی من از الان باید ب فکر باشم ...

بله خیلی خوبه  از الان بکر و برنامه ریزی کنید 

ان شالله ی جشن خیلی خوب برا مادرتون میگیرید و خیلی ام خوشحالش میکنید 

نمیدونم چرا تصورم اینه که پسرا نمیتونن دقیقا متوجه بشن مادرشون چی دوست داره!!🤔

میشه لطفا کمکم کنید.  

فقط از حرفای مادرم متوجه شدم خیلی از گل ارایی و دیزاین و تم خوششون میاد.

منم اونقد بلد نیستم واسه همین میخام دیزاینر بیارم...

بین خودمون بمونه شاید ی شعر هم خودم واسشون بخونم

چون دبیر ادبیات بودن از این حرکت ها خوششون میاد.

بازگشت به زندگی.