2737
2734

دخترم چند روزی همش گریه می کرد بی دلیل. بردم بهداشت . ادرارش رو تست کرد 3 ÷ عفونت داشت. بردم پیش متخصص آنتی بیوتیک داد. خونه اومدم دیدم دندان نیش پایینی ش داره درمیان. بالای ها در اومدن . ممکنه دندان باعث عفونت هم بشه؟  تب نداره چکار کنم خوب بشه ؟ هیچی جز شیر پاستوریزه نمی خوره از شیر خودم گرفتمش 17 ماهشه.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی نداره شاید اب کم  میخوره یا درست طهارت نمیگیری پیگیر شو عفونت کامل درمان شه 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
ربطی نداره شاید اب کم  میخوره یا درست طهارت نمیگیری پیگیر شو عفونت کامل درمان شه

هوا سردتر شده آب هم کم می خوره متاسفانه تو دستشویی هم همکاری نمی کنه قدش هم بلند شده از پسش برنمی ام.  مگر اینکه دو نفره من و بابا ش ببریم که من بشورم آون نگه داره😔

هوا سردتر شده آب هم کم می خوره متاسفانه تو دستشویی هم همکاری نمی کنه قدش هم بلند شده از پسش برنمی ام ...

ببرش پیش دکتر اطفالی که تخصص کلیه داشته باشهقشنگ راهنمایی میکنه ازمایش هم کامل میده  دارو هم داروی مناسب میده عفونت خدای نکرده بالا نره  و کامل ریشه کن بشه . یا اگه نشد دکترای متخصص اطفال بهترا ز دکتر عمومین. یه سری خوراکیا هم به درمان عفونت کمک میکنه فقط چون دختر شما کوچولو یه خوردنش براش ممکن نیست

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ببرش پیش دکتر اطفالی که تخصص کلیه داشته باشهقشنگ راهنمایی میکنه ازمایش هم کامل میده  دارو هم دا ...

همین دارو رو هم متخصص براش نوشت بهداشت گفت ببر ممکنه نیاز به سونو باشه بردم گفتند نه برای دختر بچه زیاد نگران کننده نیست بعد ده روز که این آنتی بیوتیک رو خورد بازم ادرارش رو تست کنید.

2738