2726

دخترم یه ماهشه و شیر خودمو میخوره

اما من از روز ۸ تولدش تا الان با انتخاب خودم شیر خشک نان۱ میدم..روزی یه وعده فقط

۳ روزه که آپتامیل خریدم و میدم

امروز انگار پی پی کردنش آبکی و زیاد بود

خودشم خیلی بی قراره

نکنه از شیر خشکه؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ابتامیل واسه یبوست دیگه بخاطر همونه.بع‌دم جرا شیرشو عوض کردی،سیستم بچه میریزه بهم

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم امیدوارم ک ویروس جدید نباشه ..خیلی بچه ها گرفتن ..تب تهوع اسهال ... حتما حتما برو دکتر ....نذار تب کنه بره بالا ....‌اگه نه شیرخشک رو عوض کن هر چی بهش میسازه ...ببلاک عالیه 

بیخیال هر چی ک توش انرژی منفی 
من اپتامیل میدم مگه نوزاد مدفوعش سفته ک میگین اسهاله پس دختر من همش اسهاله با این تفاسیر

نه 

نسبت به نوع مدفوع کردن های خودش میگم که شل و آبکی و زیاد شده.هنچنین تعداد دفعات 

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

شیر خشک بچه رو وقتی بهش میسازه عوص نکن اگرررم عوض کردی باید سه روز اول به اذای سه خط یه پیمانه بریز.سه روز دوم دو پیمانه سه روز سوم سه پیمانه و دیگه حالت عادی تا بدنش عادت کنه و دل دردو اینا نگیره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
ابتامیل واسه یبوست دیگه بخاطر همونه.بع‌دم جرا شیرشو عوض کردی،سیستم بچه میریزه بهم

آخه گفتن که آپتامیل بهتر و مقوی تر هست..

نه  نسبت به نوع مدفوع کردن های خودش میگم که شل و آبکی و زیاد شده.هنچنین تعداد دفعات

شک نکن بحاطر آبتامیلِ.دختر من یبوست داشت دکتر آبتامیلو پیشنهاد داد ولی انقد ابکی بود بچه سیر نمیشد ببلاک کانفورت دادم بهش

2706