2733
2734
عنوان

بچه دوم آری یا نه؟

419 بازدید | 63 پست

من۳۴سالمه والان طبقه پایین مادرم زندگی میکنم پسر۴ساله فوق العاده لجباز واذیت کن دارم که اصلا حرف حساب حالیش نیست!از لحاظ مالی توانش داریم ولی خب همسرم اصلا حوصله بچه نداره ونمیخواد،خودمم مادر قوی نیستم وتنهایی از پسش برنمیام چون شوهرم شغلش آزاده وتقریبا همیشه خونه نیست از طرفیم ارشدم رو نصفه رها کردم و۶واحد وپایان نامم مونده میخوام دوباره کنکور بدم وبقیش بخونم عاشق اینم که دکتری هم بگیرم واگه بچه دوم بیارم احتمالانتونم هیچکدوم از این کارا رو بکنم چون فروشگاه دارم ونصف درآمدمون هم از اونه از شانس بد من فروشنده تمام وقت گیرم نیومده وصبح ها خودم میرم عصرها فروشنده دارم حالا باهمه این تفاسیر بنظرتون بچه دوم به صلاحمه!؟اگه آره تاچند سال میتونم این پروسه بچه داری عقب بندازم؟ 

ممنون از همفکریتون ببخشید طولانی شد عزیزان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با این حرفا نیار مخصوصا اگه اعصابش رو ندارین

وگرنه پدر و مادر خوبی نمی تونین واسه اون بچه باشین

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
نه رو مامانم حساب باز نمیکنم نمیتونه توانش نداره بنده خدا مگه غذا واسم بپزه فقط

همون خودش کلیه من دوتا دارم سومیم تو راهه اگه مشکل غذا نداشتم الان مریخ رو فتح کرده بودم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزیزم خوشبحالت شوهرت موافق نیست ، والا من یه پسر دوساله نیمه دارم و ۳۶ سالمه خدارو هزار مرتبه شکر که این یدونه رو دارم خدا هم پسر شما هم سپهر منو حفظ کنه ، ولی دیگه برای هفت پشتم بسه ، واقعا این یدونه تمام زندگیمو به خودش مشغول کرده نه تفریح درست وحسابی ، نه مهمانی ،نه کار ، نه استراحت ، نه یه روز از صبح تا شب برا خودم باشم خلاصه منکه کاملا مخالفم با دوبچه 

برای شادی روح پدرم صلوات
2706