2703
2553
عنوان

شنیدم سنگ مرداب مضره درسته عایا

102 بازدید | 15 پست

سنگ مرداب میگن توش پر سرب هست مسوولین محیط زیست و پزشک طب سنتی و خیلی دیگه از خبرا گفتن استفاده نکنید جذب بدن میشه خطرناکه و باعث مشکلات کبد, کلیه و پوست میشه 

راسته واقعا ؟ اولین چیز طبیعی بود که اینقدر ازش بد گفتن 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همون ک میگن واسه عرق و بوی زیر بغل خوبه؟؟؟

اره میخواستم بگیرم دیدم نوشته مضره 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2720

نمیدونم منم شنیدم ولی لوازم ارایشی استفاده میکنیم پرش سرب 😶

روزگار عوض شد ! مثل دفتر های قدیمی بودیم دو ب دو ،باهم هر کدام را ک میکندند آن یکی هم کنده میشد حالا سیمی مان کردند ک با رفتن دیگری کک مان هم نگزد 
منظورت پودرشه، من گاهی استفاده میکنم خیلیییی خوبه

اره همین پودرش میگن بده من مردد شدم

اره همین پودرش میگن بده من مردد شدم

بله کاملا درسته اصلا نخر واقعا ضرر داره عوضش پودر زاج سفید بخر خیلی خوبه زیر بغلتو سفید هم میکنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2714
بله کاملا درسته اصلا نخر واقعا ضرر داره عوضش پودر زاج سفید بخر خیلی خوبه زیر بغلتو سفید هم میکنه

قشنگم زاج سفیدم خیلی مضره مقدار زیادی سولفات و الومینیوم داره. به جاش از مام هایی که الکل و آلومینیوم ندارن استفاده کنین❤️

قشنگم زاج سفیدم خیلی مضره مقدار زیادی سولفات و الومینیوم داره. به جاش از مام هایی که الکل و آلومینیو ...

عزیزم مارکی رو میشناسی معرفی کنی ؟ من یه ضدعرق دیدم مارک طلسم نوشته فقط بوی عرق رو خنثی میکنه ولی منافذ رو نمیبنده به نظرت خوبه همینو بگیرم ؟ 

مام صابونی هم هست خوبه یا نه ؟

عزیزم مارکی رو میشناسی معرفی کنی ؟ من یه ضدعرق دیدم مارک طلسم نوشته فقط بوی عرق رو خنثی میکنه ولی من ...

عزیزم ضدعرق یا عرق گیر نخرین چون نمیذاره بدن عرق کنه و مضره. دئودورانت بگیرین که مانع عرق کردنتون نمیشه فقط بوی عرق رو از بین میبره. صابونی خوبه یا نه کاملا سلیقه ای هست عزیزم بعضیا دوس دارن بعضیا نه. 

چندتا مارک دئودورانت که الکل و آلومینیوم ندارن

Nivea fresh flower 

QV مدلی که سرش سفیده

فوراور آلوئه اورشیلد

عزیزم ضدعرق یا عرق گیر نخرین چون نمیذاره بدن عرق کنه و مضره. دئودورانت بگیرین که مانع عرق کردنتون نم ...

ممنون از وقتی که گذاشتی   

2706