2726
عنوان

مامانا لطفا بیایین ب شدت واجبه!

145 بازدید | 16 پست

دخترم س هفته اس اسهال گرفته ی روز بده ی روز خوب بردیم دکتر دارو داد بهش کفت ویروسیه ی هفته خورد دو روز خوب شد بردیم واکسن زدیم ولی بازم اسهال گرفته الان‌مجبوری بردیم دکتر عمومی چرت و پرت داده با ازمایش مدفوع !

کی تجربشو داشته ؟ 

ازمایش مدفوع چ جوری بگیرم ؟ 

لطفا اگ‌کسی میدونه جواب بده 

دخترم ۱۸ ماهشه پوشک میبندم بهش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم یکسالشه تقریبا همچین ویروسی گرفت دکتر چرک خشک کن دادو یه اسپری واسه تنفسشو یه قرص واسه اسهالش خوب شد ولی تا ۲ هفته غیر شیرم هیچی نمیخورد

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2728

سلام....من متخصص اسهالم😂😂ازززززز بس بچم اسهال میشد‌..

ابرای آزمایش از داخل پوشکش به محض اینکه مدفوع کرد زود باز کن با یه چوب بستنی یا قاشق بستنی بریز داخل ظرف ازمایش

❤برای دخترم یه صلوات میفرستی؟❤

وای مثل پسر11ماهه من شده4روزمریضه هردکتری هم بردم خوب نشده اسهال شدید گرفته حالت تهوعش باامپول خوب شدامااسهالش ن بچم وزنش خیلی کم شده

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 
من دخترم یکسالشه تقریبا همچین ویروسی گرفت دکتر چرک خشک کن دادو یه اسپری واسه تنفسشو یه قرص واسه اسها ...

عزیزم اسم قرصش چیه دکتربه من شربت ازیتروماکسین داده باپودرکیدی لاکت وشربت زینک دیگه دارویی برای اسهالش نداد

دخترم مشت من.. پسرم پشت من...        اقامم تاج سرم😍                    زندگیم فدای بچهام 
عزیزم اسم قرصش چیه دکتربه من شربت ازیتروماکسین داده باپودرکیدی لاکت وشربت زینک دیگه دارویی برای اسها ...

شرمنده گلم داروش تموم شد انداختم دور ببین بنظر من از نظر غذایی اسهال زودتر خوب میشه یه سسبو پوست بکن رنده کن بذار سیاه بشه بده بچت بخوره موز بهش بده ماش رو یکم بو بده و واسش کته ماش درست کن 

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
شرمنده گلم داروش تموم شد انداختم دور ببین بنظر من از نظر غذایی اسهال زودتر خوب میشه یه سسبو پوست بکن ...

باشه عزیزم ممنون ازراهنماییت

2706