2410
2553
اهن میندازیم توش یه پیچ بزرگ مثلا اول میذاریم رو شعله داغ ک شد میندازیم تو خورشت

😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😷😷😷😷😷

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میکروب داره خو

وا کی گفته؟

اول ک تازه باشه بعدشم میزاری رو گاز داغ میشه هر چیزی داشته باشه از بین میره نگران نباش 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2456
😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😷😷😷😷😷

وا چیه مگه 🙄

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

من پیازو رنده میکنم با کمی روغن سرخ میکنم بعد گردو بهش اضافه میکنم باهم تفت میدم بعدم رب انار اضافه میکنم.. ادویه و کمی زعفرون

آب یخ میریزم میزارم جا بیفته

وسطای پختم چندتا تیکه یخ اضافه میکنم

به توچه😕 به من چه😐 اصلا به ماچه🤷‍♀️ قضاوت ممنوع🚫
2714
صبح من میرم سرکار مامانمم میره بعد من همچنان سرکارم مامانم درست میکنه الان بگوووو😢😢

باشه گردورو آسیاب کن یه پیاز قشنگ ریز کن یه قاشق روغن بزن پیازو تفت بده مرغ اگه سینه باشه بهتره اضافه کن با پیاز تفت بده زردچوبه و یکم دارچین بزن بعدگردو رو اضافه کن یه سر تفت بده آب سرد اضافه کن هواست باشه جوش اومد گردوها سر نره هر نیم ساعت یه تیکه یخ کوچولو بنداز ته نگیره هم بزن سه ساعت بزار بپزه حسابی تیره میشه بعد اگه ترش دوست داری پنج قاشق رب آنار اگه ملس ۴ قاشق بزن با سه قاشق شکر نیم ساعت آخر پخت رب انار و بزن زیرشو کم کن حسابی روغن میده بعد خودش کم کم غلیظ میشه بزن در بدن 

2706