1421
1389
عنوان

فسنجون و دختر پاییزی😍😂

289 بازدید | 29 پست

بچه هاااا چیکار میکنید فسنجونتون سیاه میشه و خوشمزه؟

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432

اهن میندازیم توش

یه پیچ بزرگ مثلا

اول میذاریم رو شعله داغ ک شد میندازیم تو خورشت

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

تیره شدن رنگش به رنگ رب انار بستگی داره. و البته ما چون ملس رو به ترش میخوریم ترشی آلو که خیلی تیره رنگ هست هم اضافه می کنیم، تیره میشه. 

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْتَغْفِرُکَ لِکُلِّ ذَنْبٍ اسْتَوْجَبْتُ بِهِ مِنْکَ رَدَّ الدُّعاءِ، وَحِرْمانَ الاِْجابِةِ، وَخَیْبَةَ الطَّمَعِ، وَانْفِساخَ الرَّجاءِ
1376
اهن میندازیم توش یه پیچ بزرگ مثلا اول میذاریم رو شعله داغ ک شد میندازیم تو خورشت

میکروب داره خو

من یک آفرودیت هستم!❤پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند؛  تصور می کنند پرواز یک بیماریست ......!
منم نپختم می خوام به مامانم یاد بدم😂😂میپزه ولی خیلی خوب در نمیاد

😂😂😂 مامان من اصن نمیپزه😑 ب اونم یاد بده تنوع بشه

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت رفتن 
😂😂😂 مامان من اصن نمیپزه😑 ب اونم یاد بده تنوع بشه

مامانتو بفرست!😎من عاشق فسنجونم ایقد میگم فسنجون میخوام که اگه بلدم نباشه درست کنه از شرم خلاص بشه😂

1427
اهن میندازیم توش یه پیچ بزرگ مثلا اول میذاریم رو شعله داغ ک شد میندازیم تو خورشت

😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😷😷😷😷😷

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶
الان حسش نیست بلایک صبح آن شالله برات دستور پخت عالی میزارم😄

صبح من میرم سرکار مامانمم میره بعد من همچنان سرکارم مامانم درست میکنه الان بگوووو😢😢

میکروب داره خو

وا کی گفته؟

اول ک تازه باشه بعدشم میزاری رو گاز داغ میشه هر چیزی داشته باشه از بین میره نگران نباش 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
1424