2733
2734
عنوان

اولین شب جدایی از دخترم

431 بازدید | 22 پست

با موفقیت انجام شد ولی پیر شدم  

دخترم 5سالشه از دو سالگی تو اتاق خودش میخوابید اما باید تو اتاقش میموندم تا میخوابید 

چند شبه به هر روش تشویق وعده وعید و هر ترفندی بگین ازش میخواستیم خودش بره تو اتاقش بخوابه قبول نمیکرد امشب خیلی جدی به همسرم گفتم یک هفته نهایتش اذیت بکنه تحمل کنیم بعدش راحتیم 

امشب بیچارم کرد به هر بهانه ای از اتاقش میومد بیرون غر میزد بهانه میگرفت اما تحمل کردم تا خوابش برد 🥰

به نظرتون چند روز طول میکشه تا عادت کنه؟ بچه هاتون از چند سالگی مستقل میخوابیدن؟ چجوری مستقل شدن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دخترای من چون دوتا بودن با هم تو یه اتاق بهانه نگرفتن البته بزرگ بودن اولی ۱۰ سالش بود دومی۶ سالش 

پسرم هم از ۵ سالگی خودش درخواست اتاق جدا داشت که جداش کردیم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
من پسرم رو از یکسال و هشت ماهگی اتاقش رو جدا کردم. تقریبا هیچ وقت شاکی نبود. هرچند هتوز که هنوز ...

منم از دو سال تو اتاقه خودشه اما باید تو اتاقش میبودیم تا خوابش میبرد بعد از اتاق میومدیم بیرون 

2738

من اصلا برام مهم نبود تا اینکه یه شب گفت من دیگه پیش شما نمیخوازم میخوام برم‌تو اتاق خودم بخوابم به همین راحتی 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
منم از دو سال تو اتاقه خودشه اما باید تو اتاقش میبودیم تا خوابش میبرد بعد از اتاق میومدیم بیرون  ...

بله دیگه.

من الان رو مبل , کنار تختش نشستم. داستان براش خواندم و کمی ساکت موند و خوابش گرفت همین الان.

منم دخترم سه سالشه هندز پیشم میخوابه دومی هم باردارم نمیدونم چطوری جداش کنم تا دومیم به دنیا نیومده. ...

ما وعده شهربازی دادیم و خوراکی چون اصلا هله هوله نمیخرم براش مگر اینکه بخوام وعده باش بدم به عنوان جایزه

2706