2726

افکار،ترس ها،فانتزیا و ... عجیبی که دارین بگین😐

من یکی از توهمات و ترسای عجیبم اینه که وقتی میرم دسشویی بعدش که میام بیرون همش فک میکنم اب ریختم و سیفون رو کشیدم یا نع😑

با اینکه میدونم اره ولی بعضی وقتا برمیگردم نگا میکنم😐😑

از فانتزیامم اینه برم مسجد.بعد وقتی همه میرن سجده بپرم رو کمراشون.از رو کمر این رو کمر اون😐😂

فوبیای دیگ بخار و ماشین لباسشویی و مخلوط کن و هر چیزی که از دیدم قابل ترکیدن باشه رو هم دارم😐😐😐

شما چی😐🤔؟

لحظه به لحظه ی زندگی من،با غم رفتن توعه لعنتی سپری شد😔💔#Aخدایا به بزرگیت قسم،لطفا نزار حسرت نوازش دوباره ی موهای عشقم بمونه رو دلم☹❤

وسواسيم ميرم دستشويي ميام

احساس ميكنم آب كثيف پاشيده روم و بايد برم حموم😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یه فکر گرفتتم فکر میکنم میبینم که دسشویی کنم یه مار از زیر نیشم میزنه😂

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2728

من تو دستشویی همیشه نگاهم ب چاهه.ک مار یا تمساحی میاد منم می‌بره تو🤣🤣🤣

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
هروقت میرم حموم فکرمیکنم کسی توخونس یاهروقت سشوار میزنم فکرمیکنم کسی صدام میکنه

خیلیا اینطورین

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706