2733
2734
عنوان

دندانپزشک کودک قیمت مناسب مشهد

152 بازدید | 8 پست

خانومای مشهدی پسر من تو هفت ساله و سه تا از دندوناش خراب شده و گفتن که بلید درست بشه چون دندونهای اصلی رو‌خراب میکنه ،جایی رو سراغ دارین که کودکانو‌ قبول کنن و‌اینکه قیمتشون مناسب باشه یا تخفیف داشته باشن؟

فقط دکتر خوب انتخاب کن یه دکتر زن تو مشهد دو تا بچه ۳،۴ ساله رو به کما و نزدیک مرگ رسونده با مواد دارویی اشتباه

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعاااااا اخه هزینه ها میگن خیلی بالاست حالا دندونش اندلزه نخودم نمیشه

اره خبرش همین چند هفته پیش بود از دکتره هم شکایت کردن که نمیدونم چی شد اخرش 

مشهدی نیستم ولی دکتر خوب برو...بیمه حساب نمیشه؟ 

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2728
نه متاسفانه

خاک تو سر این مملکت همه جای دنیا بیمه درمان بچه رایگانه حتی دندون پزشکی شون هم در نهایت گرونی ۹۰ درصد رو بیمه میده 

چی بگم دیگه...یا پرس و جو کن از دوست و اشنا یا مادرای دیگه تو مدرسه پسرت یا پیش دبستانی اش یا اینکه بعدا دوباره سوالتو تایپک کن 

2738