2726
ولی من کلا اعتقاداتمو از دست دادم حتی یه صلواتم که میفرستم تو دلم میگم تهش که چی کدوم خواسته ت براور ...

اشتباه میکنی اجی این فکرای منفیو از خودت دور کن خدا هیچکیو تنها نمیذاره..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولی من کلا اعتقاداتمو از دست دادم حتی یه صلواتم که میفرستم تو دلم میگم تهش که چی کدوم خواسته ت براور ...

من ک کلا از همه چیز بیزار شدم همه دینها فقط به یه عده چپاول مردم و یاد دادن 

فقط به خدا اعتقاد دارم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

شما از همین جملت معلومه که به خدا اعتقاد زیادی داری فقط میخوای از خودت فرار میکنی!

ببخشید ها خواهرانه گفتم

خواهری دلت صاف کن؛ خدا خیلی مهربونه عزیز دلم

2728
اشتباه میکنی اجی این فکرای منفیو از خودت دور کن خدا هیچکیو تنها نمیذاره..

هر چی تلاش میکنم نمیشه با وجود اینکه ادم خیلی معتقدی بود هر روز حداقل ده دوازده بار ایه الکرسی میخوندم ولی الان انگار یکی ته دلم میگه خودتو مسخره میکنی بیچاره 

💞دخترم اوا...پسرم اروین💞
شما از همین جملت معلومه که به خدا اعتقاد زیادی داری فقط میخوای از خودت فرار میکنی! ببخشید ها خواهرا ...

من که خدا رو انکار نمیکنم اتفاقا با همه ی وجود بهش اعتقاد دارم ولی به نڟرم زندگی یه چیزه از پیش تعیین شدهدس و دعا و خواهش و التماس همش جنبه ی سرگرمی

💞دخترم اوا...پسرم اروین💞
هر چی تلاش میکنم نمیشه با وجود اینکه ادم خیلی معتقدی بود هر روز حداقل ده دوازده بار ایه الکرسی میخون ...

اون شیطانه عزیزم

ببین من تو رشته خودم تخصص اصلیم " تحلیل گفتمان" هست یعنی از نوشته ها و گفته های افراد باورهاشون تحلیل میکنم

شما هنوز هم اعتقاد داری

فقط یه مقدار باید خلوت کنی با خودت

من که خدا رو انکار نمیکنم اتفاقا با همه ی وجود بهش اعتقاد دارم ولی به نڟرم زندگی یه چیزه از پیش تعیی ...

میدونم فدای تو بشم

به خاطر همین میگم از خودت داری فرار میکنی چون الان خودت جواب خودت را دادی!

خدایی که ما میشناسیم با صفات و ویژگی های خودش، کار عبث نمیکنه

نعوذبالله لغو نمیگه وقتی گفته ادعونی استجب لکم، وقتی گفته لیس للانسان الا ما سعی و . . . پس معلومه ما خودمون با تلاش خودمون و کمک گرفتن از اون دنیامون را میسازیم

2706