1464
1459

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

ولی من کلا اعتقاداتمو از دست دادم حتی یه صلواتم که میفرستم تو دلم میگم تهش که چی کدوم خواسته ت براورده شده این دومیش باشه.کلا معتقدم اونایی که از خدا دورترن خوش شانس ترن

💞دخترم اوا...پسرم اروین💞
8

همیشه به سجده میرم وقتی دلم میگیره واقعا تإثیر داره تجربه کنید...شما سجده کنیدباخدا حرف بزنید هرچی تو دلتونه بگید کم کم بغض میکنید اشکتون میریزه..اون موقع دیگه اصلا دلتون نمیاد سر از سجده بردارید چون واقعا حس میکنید خدا شما رو میشنوه واین واقعیته

عزیزم پدرم 20روز پیش فوت کرده..دلم حسابی گرفته 😢😢😢

وای فدای تو بشم گلم!

روح پدر بزرگوارتون شاد! میدونم و کاملاً درکت میکنم نمیخوام حرف کلیشه ای بزنم اما خوب همه یه روزی میریم انشاءالله که همه و مخصوصاً پدر حضرتعالی روحشون شاد باشه و با اولیا محشور باشن!

خواهر گلم پاشو برای پدرت قرآن بخون، نماز بخون، اموات چشمشون به این دنیا است عزیزم!

من هم برای پدر محترمتون صلوات میفرستم

مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند ولاغیر…صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است
1474
ولی من کلا اعتقاداتمو از دست دادم حتی یه صلواتم که میفرستم تو دلم میگم تهش که چی کدوم خواسته ت براور ...

اشتباه میکنی اجی این فکرای منفیو از خودت دور کن خدا هیچکیو تنها نمیذاره..

همیشه به سجده میرم وقتی دلم میگیره واقعا تإثیر داره تجربه کنید...شما سجده کنیدباخدا حرف بزنید هرچی ت ...

ماشاءالله به شما خواهر گلم!

مپندار که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند ولاغیر…صحرای بلا به وسعت همه تاریخ است
ولی من کلا اعتقاداتمو از دست دادم حتی یه صلواتم که میفرستم تو دلم میگم تهش که چی کدوم خواسته ت براور ...

من ک کلا از همه چیز بیزار شدم همه دینها فقط به یه عده چپاول مردم و یاد دادن 

فقط به خدا اعتقاد دارم 

شما از همین جملت معلومه که به خدا اعتقاد زیادی داری فقط میخوای از خودت فرار میکنی!

ببخشید ها خواهرانه گفتم

خواهری دلت صاف کن؛ خدا خیلی مهربونه عزیز دلم

1457