2410
2553
عنوان

سن بارداری🤔🤔🤔زایمان زودرس

146 بازدید | 25 پست

خانوما سلام دوتا سوال لطفا کمک کنید  من چون شیر میدادم پریود نمیشدم و باردارم 

میخام بدونم دقیق چن هفتمه یه سونو رفتم 13ابان تاریخ زده الان موندم هفته ۳۵ یا ۳۶هستم و میخام برم ۳۷ 

اخه تو یه سایت میزنم یه چیز دیگه میاد  

سوال دومم بچه ای که تو این هفته ها دنیا بیاد خیلی مشکل داره اخه دهانه رحمم بازه ۲سانت و استراحتم فعلا اما خیلی انقباض حس میکنم از دیشب الان استرس گرفتم خداکنه سروقت بیاد هرچند با این دردا محاله

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استراحت کن ان شاأالله به موقع میاد 37 به بعد کامله امپول ریه مگه نزدی؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2720
استراحت کن ان شاأالله به موقع میاد 37 به بعد کامله امپول ریه مگه نزدی؟ 

تو ۳۴هفته ک بستری شدم زدن الان استراحتم اما خب هی میگیره. تازه ۳۷هفته هم نیستم قطعا کمترم

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2714
خب ۳۷ ک نیستم 13ابان تاریخ زایمانه نمیدونم دقیق چن هفتمه 

منم۱۳،ابانم فردا۳۶هفته میشم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
چه سخت شد😑😑🤨🤨🤨 نگران نباش ٣٧به بعد به دنيا بياد مشكلي نداره اخرين بار چندكيلو بود؟

1900تو هفته ۳۳ ک گف کمه😭😭😭دخترم هنوز یکسالو نیم نشده کسیو ندارم باز بخاد زود دنیا بیاد و دستگاه باشه وای الان از ترس اینکه بستریم نکنن خونم نرفتم بیمارستان وگرنه انقد درد دارم ک نگو

خدایا منو یه دل سیر ببخش
چ جالب پس هنوز فردا 36میشم وای خدا کنه زود نیاد یا سالم دنیا بیاد نمیخام تو دستگاه باشه

اره عزیزم

۱۹مهرم که دنیابیادمشکلی نیست دکتربهم گفت

انشالاکه این یک ماهم به خوشی بگذره وبسلامت نی نی مونوسالم بقل بگیریم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
1900تو هفته ۳۳ ک گف کمه😭😭😭دخترم هنوز یکسالو نیم نشده کسیو ندارم باز بخاد زود دنیا بیاد و دستگاه ب ...

اي بابا ناراحت نكن خودتو

بميرم الان خيلي اذيت ميشي كه 

شايدم برات بد باشه كه اين همه درد داري

2706