2733
2734
عنوان

دختره غمگين

108 بازدید | 8 پست

از اول دوس نداشتم با خانوادش باشم منو ب زور اورد.پول داره ولي بهم نميدع هميشه ابروهام ميان احساس زيباييمو از دست دادم .هيچموقع لباس برام نميخره وقتيم ميخره همش قر ميزنه هيچموقه منو بيرون نميبره منو مسافرت نميبره .هيچموقه تو يخچالمون چيزاييع كه دوست دارم نيست .خانوادش دو ب هم زنن .خودش رفيق بازه .وقتي ميره با رفيقاش بيرون اصلن جواب تلفناي منو نميده .بد دهنه .خيانت هزار بار بهم كرده .من انقدر خوشگل بودم كه ميتونم ب جرعت بگم شايد توي فاميلمون حرف اولو ميزدم اما الان از بس حرص خوزدم همه زيباييمو از دست دادم .خيلي لاغر شدم .ازش بيزارم .نه ميزاره برم بيرون نه ميزاره با خانوادم باشم .همش ي حرف بيخودي راجبع خانوادم واسه گفتن داره .خاهرشوهرام هميشه اذيتم ميكنن .هميشه شبا گزسنه ميخابم بچه خاهراش هميشه ميان بالا خونمونو بهم ميريزن بستنياي تو يخچالمم بر ميدارن ميريزن اينورو اونور خسته شدم كسيو ندارم بهش تكيه كنم .از همه دنيا داداشمو بيشتر از همه دوس دارم وقتي ب خودم نفرين ميكنم از ناراختي ميگه با داداشتي ميدونه سره داداشم دنيارو ب هم ميريزم به داداشم نفرين ميكنه .خستم بقران خسته ي خسته .من چشمام سبزه ولي از بس گزيه ميكنم رنگشون ابي شدهو زيز چشمام گود رفته ديگه تحمل ندارم اميدوارم خدا جونمو بگيره چون ايمانم از دست دادم 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید به جای غصه خوردن بفهمی رگ خواب شوهرت چیه؟

عزیزم در مورد خیانتش که من نظرم اینه اکثرا مردا هیز و هوس بازن .

سعی کن با پولش خودتو سرگرم کنی و از زندگیت لذت ببری .

نکته بعدی اینکه من اگر جای شما بودم سعی میکردم با خواهر شوهرام هر طور که هست حتی به ظاهر خوب باشم .(یکم سیاست داشته باش اگه ممکنه

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2738

رفتم یه دوری توتاپیک هاتون زدم شما طلاق بگیری هم متاسفانه پدرت دست کمی از شوهرت نداره ایشونم دست بزن دارن متاسفانه شوهرت  پسر عموتم هست خانوادتون هم حامی نیستن توخونه پدرشوهر هم هستی خواهرشوهراتم مدام باهات درگیرن  پس فقط میتونم بگم  به فکر یاد گرفتن یه مهارت پولساز باش باهاشم درگیر نشو 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست