1464
1482

لیمو؟

مگه داریم

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
آره ترشی لیمو ترش

با آبش بجای سرکه استفاده میکنین؟

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1334

بشور حلقه حلقه کن یا از وسط چهار قسمت کن نمک بزن و نصف روز بذار تو افتاب بعد بریز تو شیشه و زردچوبه و فلفل به اندازه ای که رنگش زرد بشه و تیزی و نمکی که دوست دار بزن بهش  بعد دوباره با شیشه اش بذار تو افتاب تا اب لیمو پس بده هرچی اب لیمو کم داره اب لیمو تازه بریز روش تا پر شه

همکار من قزوینیه اینجوری درست میکنه:

لیمو رو پوست میکنن میغلتونن تو نمک میزارن تو شیشه درشو میبندن ۲ هفته میزارن تو افتاب

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

من اینجوری درست میکنم که تو دبه لیمو رو میریزم لابه لایه نمک میریزم بدون اب بعد چند روز یه ا زرد میندازه اونو ڐخالی میکنم یه مشت نمک میریزم تکون میدم بره بی لیمو ها دوباه اب نداخت خالی میکنم و نمک میریزم اینقدر این کار ادامه میدم که دیگه لیمو اب نندازه اینجوری کامل تلخیش میره بعد 24 ساعت میریزم تو اب سرد هر دو ساعت ابش عوض میکنم که شوریش بره بعدش میزارم خشک شه بعد سرکه میریزم روش .هم به عنوان ترشی خوشمزه میشه هم برا تو خورشت.عین ژله میشه پوستش قابل خوردن

از دست و زبان که براید / که از عهده شکرش به در اید /بنده همان به که ز تقصیر خویش /عذر به در گاه خدای اورد/ورنه سزاوار خداوندیش /کس نتواند که به جای اورد

اول لیموهارو بشور بزار ۲۴ ساعت تو دمای محیط بمونن تا پوستش یه مقدار خشک بشه

بعد یه قاچ عمیق به شکل+بزن روشون اما طوری که از هم باز نشن هسته هاشو کاملا تخلیه کن بعد داخل نمک بغلتون لیموهارو بعد داخل اون برش عمیقت فلفل قرمز بریز بچین تو شیشه روهم دوباره بزار ۲۴ ساعت تو دمای محیط بمونه کمی آب میندازه

بعد روی لیموها ابلیموی تازه بریز و درشو محکم ببندبعداز یکماه ترشی میرسه که پوستش هم قابله خوردنه😋😋😋عاشقشم اگه بعد از یکماه خوردی و دیدی تلخه هنوز نرسیده دوباره بزار یه مدتی بمممونه

عااااالیه واسه تقویت سیستم ایمنی بدن 

تو خورشتها هم میتونی استفاده کنی

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎