2733
2734
عنوان

بی اخلاقی در سریال ستایش تا کجا

| مشاهده متن کامل بحث + 2654 بازدید | 51 پست
عجبا ... دختر خوب  مشکل این فیلم نیست ... مشکل جریان فکریه که داره اون رو تغذیه میکنه ... واقعا ...

کاملن اشتباهه..الان خود ستایش بدون شوهرش موفق شد و دو تا گل تربیت کرد..یا سریال مرضبه رو ببین..ما خیلی سریال در صدا سیما داشتیم که زن نقش اولشون بود و نماد یک زن قوی بودن.که متاسفانه حضور ذهن ندارم اسمشون رو بگم..اگه حشمت فردوس هم اینطور حرف میزنه برای اینکه حشمت در فبلم یعنی یک مردی است که روحیه مرد سالاری داره و از نوه ی دختر بدش میومد..و درست در مقابلش ستایش رو قرار دادن که نماد یک زن قویه و در اخر حشمت به ستایش پناه برد و کنار اون دوباره طعم خانواده داشتن رو تجربه کرد..چرا فقط گیر دادی به یک بعد داستان..قسمتهای دیگه اش رو هم ببین...در ظمن میگی صدا سیما ممه گرگ رو سانسور کرد..تو روخدا تو حالت بد نمیشه اندام جنسی حیوانی رو تماشا کنی؟؟؟اصلن دیدنش میدونی درست نیس؟؟؟؟در مورد این جمله ای که گفتی ظاهرن اطلاعی نداری..

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملن اشتباهه..الان خود ستایش بدون شوهرش موفق شد و دو تا گل تربیت کرد..یا سریال مرضبه رو ببین..ما خی ...

بسم الله رحمن رحیم

اندام جنسی ؟ممه که بچه ازش شیر میخوره !لوگوی یه باشگاه فوتبال بوده دوست عزیز ... وقتی از این قضیه دفاع میکنین دیگه واقعا فکر میکنم تفکرمون خیلی با هم فاصله داره ... اگر سعی کنین حتما منظور من رو متوجه میشین .. موفقیت یه زن از نظر من این چیزهایی کهذشماذگفتین و صدا و سیماتون هم قبول داره خلاصه نمیشه

اوکی من اشتباه میکنم موفق باشین

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
2731
کاملن اشتباهه..الان خود ستایش بدون شوهرش موفق شد و دو تا گل تربیت کرد..یا سریال مرضبه رو ببین..ما خی ...

اهان اینم که خودتون اشاره کردین ... نقش زن چیه ؟گرم کننده ی کانون خانواده 

بسم الله رحمن رحیم اندام جنسی ؟ممه که بچه ازش شیر میخوره !لوگوی یه باشگاه فوتبال بوده دوست عزیز ... ...

خانم شما تاپیک میرنی که بقبه نطرشون رو بگن..اگه تحمل امتقاد ک نظر مخالف نداری چرا تامیک میزنی؟؟؟خب بنویس فقط موافقان وارد شوند😅

امیدوارم توی همچین موقعیتی قرار بگیری و ممه حیوان رو در فیلم جلوی برادرت پهش بشه..ببینم خجالت زده نمیشی اونوقت به حرف من میرسی...در ظمن به همان اندازه که زن خوب وجود داره زن بد هم وحود داره..لطفا اتقد زن زن نکنید واقعیت باید نمایش داده شود نه اینکه همیشه یک نماد مصنوعی اخلاق  و نجابت....نجابت جوهر زن است و بعضیا ندارن...در پناه خداوند پیروز و موفق باشید..شب بخیر

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
خانم شما تاپیک میرنی که بقبه نطرشون رو بگن..اگه تحمل امتقاد ک نظر مخالف نداری چرا تامیک میزنی؟؟؟خب ب ...

فدای شما بشم من جدی میگم تجارب من و شما متفاوته ... به همین دلیل شاید هر دو حق داشته باشیم ...ممه گرگ عزیزم توی لوگوی باشگاه ... سرچ کن قضیش بخون.