2726
عنوان

بی اخلاقی در سریال ستایش تا کجا

| مشاهده متن کامل بحث + 2652 بازدید | 51 پست
عزیزم خودتو ناراحت نکن کسی اینا رو تحویل نمیگیره و الگو قرار نمیده

به خودمون نگاه نکن رو خیلی خانواده ها  همینها تاثیر میزاره ... فقط همین یه فیلم هم که نیست .... فکرشون مشکل داره

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊
به خودمون نگاه نکن رو خیلی خانواده ها  همینها تاثیر میزاره ... فقط همین یه فیلم هم که نیست .... ...

نه بابا اینهمه سال تلویزیون دستشونه ایا جامعه به سمت تفکرات اینا پیش رفته؟ خودتو ناراحت نکن برعکس از تفکر اینا دور شده

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا اینهمه سال تلویزیون دستشونه ایا جامعه به سمت تفکرات اینا پیش رفته؟ خودتو ناراحت نکن برعکس از ...

فدات شم من که میبینم چنین تفکراتی رو 

ولی جدا یه چیزایی تو ناخوداگاه تاثیر میزاره 

یه طودی میگین خیلی اون مردک بیشعوره..که انگار واقعیه..بابا فیلمه و اینم داره فبلمنامه رو بازی میکنه..شما انگار یکم کوته فکر هستین که طرفیت دیدن واقعیت رو ندارین..یعنی باید توی فیلمها همه چی گل و بلبل باشه و تنام بازیگرا نماد اخلاق باشن..توروخدا بس کنید..بزارید یکم ازادی بیان باشه لااقل توی فیلما..چرا همه چیز رو مصنوعی دوست دارین..چرا همش ربطش میدین به مقام زن و توهین به زن...اینطور برداشت کردن از فیلم فقط کوته فکری و جبر شما رو میرسونه...

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2728
یه طودی میگین خیلی اون مردک بیشعوره..که انگار واقعیه..بابا فیلمه و اینم داره فبلمنامه رو بازی میکنه. ...

عجبا ... دختر خوب  مشکل این فیلم نیست ... مشکل جریان فکریه که داره اون رو تغذیه میکنه ... واقعا ضد زن بودن صدا و سیما رو نمیبینین ؟ ممه گرگ رو سانسور میکنن ... توی فیلم ها همه یا مادرن زنای موفق یا نهایتا پلیس زن !هیچ زنی سر حرفش وای نمیسه ... هیچ زنی بون مرد موفق نمیشه... زن خوب زنیه که لبخند میزنه بازم بگم ؟!

بابا ی چیزی رو اینقد گنده نکنید

حشمت فردوس حالاچ تو فیلم چ بیرون از فیلم کمه کمش سنش عقلش فهمش شعورش واسه دهه بیست یاسی هست پی اگه خوب فکر کنید متوجه میشید ک اون زمانا زیاد مردسالاری زیاد بوده 

اینجاهم داره همچین نقشی رو بازی میکنه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

یعنی تو این سریال اب بستن رفته.

اونجاشو دیدی پرتقال پوست کند به مرد عرب داد هیچ حرف خاصی نزد بعد محمد به مادرش زنگ زده میگه این مرد خیلی باحاله من میخام مثه این باشم انگار فیلمنامه رو یه بچه دبستانی نوشته

تا اطلاع ثانوی حوصله ندارم
یعنی تو این سریال اب بستن رفته. اونجاشو دیدی پرتقال پوست کند به مرد عرب داد هیچ حرف خاصی نزد بعد مح ...

افرین .. دیدی ؟ اصن این حرکت آنرمال که با خوردن یه پرتغال از خود بیخود شد ...

2706