2733
2734
عنوان

بی اخلاقی در سریال ستایش تا کجا

2654 بازدید | 51 پست

کسی که زن رو جنس دوم میدونه و آدم حساب نمیکنه 

در این فصل داره ازش قهرمان سازی میشه 

یه دیالوگ عجیب دیگه امشب «اون پیره زن ولش کن تو باید تصمیم بگیری» یعنی زنی که مالک چیزی هست تصمیمش اهمیتی نداره تو که دامادشی به صرف مرد بودن باید تصمیم بگیری

بدتر از اون گرو کشی و ایکه من فلان حرف رو به زنت میزنم ! تبلیغ  گروکشی و حق السکوت به عنوان روشی توی به سر انجام رسوندن معاملات

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

حالا چرا اصرار هست که حتما از دید ستایش و محمد و بقیه خیلی کار درست باشه خدا میدونه 

یه مشت گزیده حرف  و داستان رو هم که تو شبکه های اجتماعی فراوونه به عنوان درس زندگی بلغور میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره واقعا

بعدم پیر زنه میگفت محصولات خوب باغ و باید مردم شهر خودم بخورن 

فردوس میخاد بده به اون‌ مرتیکه

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..
2738

تبلیغ جنس دوم بودن زن عجیب تو چشم میزنه الان هم که ستایش کاملا حمایتش میکنه

اینکه قبول داره اشتباه کرده ...فقط به این دلیله که میبینه نه ستایش لله ی خوبی هست .. ولی بازم قبولش نداره

من که به اجبار دارم میبینم مهمون دارم هم بزن ستایش😒مردک بی عصاب  شوهرم هی میگه ببین من چه خوبم منم گفتم یکی تو خوبی یکی شمر😂بد گفتم؟

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 
ولش کن بابا همین آدمو دیدی تو فیلم با این طرز فکرش هیچ گهی نیستن تو واقعیتم این آدما همین طورین. اص ...

الان که دارن قهرمان سازی میکنن ازش

2706