1464
1411
عنوان

بی اخلاقی در سریال ستایش تا کجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 51 پست

من جای دیگه خیلی بهم برخورد یه جا که محمد به حشمت گفت شما نوه ی دختر دوست ندارید اونم گفت آره ی جای دیگم حشمت میگن دختر عصای دسته عصای دسته ولی همش زحمت باید همش مواظب باشی کج نره البته دیالوگ دقیق این نبود ولی خب منظورش همین بود 

اگه با نظر من مخالفی لطفا ریپلای نکن مرسی اگرم ریپلای کردی و جوابتو ندادم فکرنکنم کم آوردم حوصله ی بحث کردن ندارم
خوبی سریالش به واقعی بودنشه  میشد چرت پرتای غیر واقعی و سیاه و سفید بسازن یکی پسر پی ...

دوست عزیز مسیله این نیست مسیله اینه که چرا اینقدر دارن خوب جلوه میدن کسی رو که تو دو فصل گذشته خوندهمه رو تو شیشه کرده بود ؟

ستایش دم به دم میگه  حشمت فردوس کاری رو بیدلیل نمیکنه .... حشمت فردوس فلان .

#چالش هر کاربر- هر هفته - یک تاپیک مفید #

کل صدا و سیما یه قرون نمی ارزه منم با اینکه ماهواره هم نداریم اصلا تلویزیونی نمیبینم!

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من جای دیگه خیلی بهم برخورد یه جا که محمد به حشمت گفت شما نوه ی دختر دوست ندارید اونم گفت آره ی جای ...

افرین کلا این چرت و پرتاست دیگه ... دختر یا پرستار هست یا آشپزه یا مادره ... نقش دیگه ای براش تعریف نشده

تو سریالهای تلویزیونی  همیشه زنها به شوهراشون میگن تا حالا هر چی گفتی گفتم چشم یا تا حالا هیچی ازت نخواستم! تو اون یکی سریال اسمشو نمیدونم زنه داشت به خانواده شوهر میگفت تا حالا رو حرفتون حرف نزدم !

شوهر کم بود خانوادشم اضافه شد!

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
1517

خیلیم آبکیه داستانش الان انیس دستش تکون می‌خورد که ویلچر حرکت بده خب یه کاغذ بذارن زیر دستش حرفاشو بنویسه 

اگه با نظر من مخالفی لطفا ریپلای نکن مرسی اگرم ریپلای کردی و جوابتو ندادم فکرنکنم کم آوردم حوصله ی بحث کردن ندارم
کل صدا و سیما یه قرون نمی ارزه منم با اینکه ماهواره هم نداریم اصلا تلویزیونی نمیبینم!

کار درستی میکنی .من هم همین رو میدیدم این چند وقته که دیگه نخواهم دید

تو سریالهای تلویزیونی  همیشه زنها به شوهراشون میگن تا حالا هر چی گفتی گفتم چشم یا تا حالا هیچی ...

بعد میگیم  چرا دخترها بی اعتماد به نفس؟ دایما تبلیغ میشه که خوب باش سر به زیر باش فلان وو بهمان .. تهشم اوج موفقیت میشه مادر بودن . 

خیلیم آبکیه داستانش الان انیس دستش تکون می‌خورد که ویلچر حرکت بده خب یه کاغذ بذارن زیر دستش حرفاشو ب ...

الانم که خوب شد. از بیخ .. بیست سال فلج بود اسکن و ام ار ای نگرفته بودن ؟!امشب باید دکتر میفهمید مشکلی برای حرف زدنش وجود نداره

بعد میگیم  چرا دخترها بی اعتماد به نفس؟ دایما تبلیغ میشه که خوب باش سر به زیر باش فلان وو بهمان ...

عزیزم خودتو ناراحت نکن کسی اینا رو تحویل نمیگیره و الگو قرار نمیده

1334
عزیزم خودتو ناراحت نکن کسی اینا رو تحویل نمیگیره و الگو قرار نمیده

به خودمون نگاه نکن رو خیلی خانواده ها  همینها تاثیر میزاره ... فقط همین یه فیلم هم که نیست .... فکرشون مشکل داره

به خودمون نگاه نکن رو خیلی خانواده ها  همینها تاثیر میزاره ... فقط همین یه فیلم هم که نیست .... ...

نه بابا اینهمه سال تلویزیون دستشونه ایا جامعه به سمت تفکرات اینا پیش رفته؟ خودتو ناراحت نکن برعکس از تفکر اینا دور شده

نه بابا اینهمه سال تلویزیون دستشونه ایا جامعه به سمت تفکرات اینا پیش رفته؟ خودتو ناراحت نکن برعکس از ...

فدات شم من که میبینم چنین تفکراتی رو 

ولی جدا یه چیزایی تو ناخوداگاه تاثیر میزاره 

یه طودی میگین خیلی اون مردک بیشعوره..که انگار واقعیه..بابا فیلمه و اینم داره فبلمنامه رو بازی میکنه..شما انگار یکم کوته فکر هستین که طرفیت دیدن واقعیت رو ندارین..یعنی باید توی فیلمها همه چی گل و بلبل باشه و تنام بازیگرا نماد اخلاق باشن..توروخدا بس کنید..بزارید یکم ازادی بیان باشه لااقل توی فیلما..چرا همه چیز رو مصنوعی دوست دارین..چرا همش ربطش میدین به مقام زن و توهین به زن...اینطور برداشت کردن از فیلم فقط کوته فکری و جبر شما رو میرسونه...

فقط 31 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم خوبا اگه بو داشتن؛ بوی نارنگی میدادن🍊🍊🍊
یه طودی میگین خیلی اون مردک بیشعوره..که انگار واقعیه..بابا فیلمه و اینم داره فبلمنامه رو بازی میکنه. ...

عجبا ... دختر خوب  مشکل این فیلم نیست ... مشکل جریان فکریه که داره اون رو تغذیه میکنه ... واقعا ضد زن بودن صدا و سیما رو نمیبینین ؟ ممه گرگ رو سانسور میکنن ... توی فیلم ها همه یا مادرن زنای موفق یا نهایتا پلیس زن !هیچ زنی سر حرفش وای نمیسه ... هیچ زنی بون مرد موفق نمیشه... زن خوب زنیه که لبخند میزنه بازم بگم ؟!

1403

بابا ی چیزی رو اینقد گنده نکنید

حشمت فردوس حالاچ تو فیلم چ بیرون از فیلم کمه کمش سنش عقلش فهمش شعورش واسه دهه بیست یاسی هست پی اگه خوب فکر کنید متوجه میشید ک اون زمانا زیاد مردسالاری زیاد بوده 

اینجاهم داره همچین نقشی رو بازی میکنه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

یعنی تو این سریال اب بستن رفته.

اونجاشو دیدی پرتقال پوست کند به مرد عرب داد هیچ حرف خاصی نزد بعد محمد به مادرش زنگ زده میگه این مرد خیلی باحاله من میخام مثه این باشم انگار فیلمنامه رو یه بچه دبستانی نوشته

عروسکای خوشگل میبافم بند پستونک و جغجغه و دندونگیر چوبی هم داریم اگه اینستاگرام داری بیا به پیجم یه سر بزن 👈Gerehaye_rangi@👉 اینم آدرس پیجمون
1514