2737
2734

دیشب ب اصرار مادرشوهرم یکی دو مشت ولک یا همون زالزالک خوردم. نمیدونستم بده. از دیشب دل ذرد و کمردرد دارم. تو نت خوندم باعث سقط میشه.راسته؟

نه عزیزم هیچی نمیشه ..اگع بایه مشت زالزالک بچه سقط میشدکه اینقدبراسقط قرص نمیخوزدن...هیچ چیزبه اندازش مشکلی پیش نمیاره راحت باش..ولی اگه خیلی دردداری به دکترت بگوشایدخدایی ناکرده مشکل ازجای دیگست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم هیچی نمیشه ..اگع بایه مشت زالزالک بچه سقط میشدکه اینقدبراسقط قرص نمیخوزدن...هیچ چیزبه انداز ...

عزیزم من یک ماهمه تقریبا غروب درحددوبند انگشت لک قهوه ای ازم اومد طبیعیه؟دلیلش چیخ خطرناک نیس؟ 

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
2731
عزیزم من یک ماهمه تقریبا غروب درحددوبند انگشت لک قهوه ای ازم اومد طبیعیه؟دلیلش چیخ خطرناک نیس؟ 

انشاالله که چیزی نیست..کارسنگین نکن بیشتراستراحت کن اگه خدایی نکرده بیشترشدحتماحتمابرودکتر

انشاالله که چیزی نیست..کارسنگین نکن بیشتراستراحت کن اگه خدایی نکرده بیشترشدحتماحتمابرودکتر

ممنون عزیزم .

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
نه عزیزم هیچی نمیشه ..اگع بایه مشت زالزالک بچه سقط میشدکه اینقدبراسقط قرص نمیخوزدن...هیچ چیزبه انداز ...

نمیدونم. خیلی نبض شکمم تند تند میزنه. دردم خیلی زیاد نیس. ینی الان کم شده. اما دارم هنوز. الانم اومدم شهرستان چون شوهرم ماموریته. اینجا نمیتونم هی برم دکتر