2726
عنوان

سرد شدن با همسر

147 بازدید | 7 پست

سلام دوستای خوبم... تو تاپیکای قبل مشکلاتم با همسرم و متاسفانه خیانتهای چتی همسرم تو اینستا و شخصیتش ک فوق العاده آدم مهربون و بامحبت و با اعتقادی بود رو توضیح دادم 

اینکه روشهای مختلفی برای برگشتش به زندگی رو امتحان کردم و خیلی بهش محبت کردم...اما عوض نشد و به کارای اشتباهش ادامه داد ...

به گفته مشاورم که چهارشنبه رفتم پیشش گفت دیگه باید ازش فاصله بگیری و سرد بشی و هرچی هم دیدی به روش بیاری...

دیشب که هیئت بود دیدم انلاینه و با یه دختری به اسم بنفشه درحال حرف زدن ، خودم اکانت و رمزشو دارم و میتونستم بخونم ..

بهش پیام دادم که داری باهاش حرف میزنی و خلاصه یه دعوای جدید که با لحن بدی گفت پاشو برو خونه بابات صبح تکلیفتو تو دادگاه مشخص میکنم ...

خلاصه که با وساطت خانوادم و خانوادش دوباره برگشتم و سرد برخورد میکنم و اونم همه ش عصبانی میشه چرا اینجوری رفتار میکنی درحالی ک من کاری ک مشاورم گفته رو دارم انجام میدم ، خیلی هم خبره ست ...

اما دلم خونه دلم میخواد محکم بغلش کنم و بگم هیشکیو جز اون دوس ندارم ، بگم نذار روزی بیاد دلتنگ آغوشت باشم ... 

خیلی داغونم ، دلم پر میکشه واسه روزهای قشنگ و پرعشقی ک داشتیم 

وقتی به اون روزا فکر میکنم دیوونه میشم ...

نمیدونم به سرد بودنم ادامه بدم یا نه 😔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728