2737
2734

هتل ۲ ستاره هاش چطورن خوبن یا بیشتر هزینه کنیم واسه هتل البته سختمون میشه   

۳ ستاره هم میتونیم ولی نمیدونیم از لحاظ امکانات و تمیزی چقدر فرق دارن با ۲ ستاره 

جاهای دیدنی کیش خوبه بنظرتون ؟ هزینه خرید و پوشاک اونجا چطوره ؟ 

برای پاییز هواش گرمه یا خوب ؟ 

با قطار بریم خوبه ؟ تا حالا قطار سوار نشدم    

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
فقط هتل ترنج

۵ ستاره ست فکر کنم   

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمتاش زیادن ما هر سال میریم

آره جاهایی دیدنیش زیادن

هتل پارسیان خیلی خیلی خوبه

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2731

عزیزم ما سه ساله پیش رفتیم 

هتلمون سه ستاره بود دروغ نگم 

جاهای دیدنش خوب بود 

شهر زیر زمینی پارک دلفینها 

کشتی 

ما برای ماه عسل رفته بودیم هفت روز اونجا بودیم 

اردیبهشت ماه رفته بودیم هوا گرم بود 

ولی پاییز هوا خوبه

با قطارم میشه رفت

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
قیمتاش زیادن ما هر سال میریم آره جاهایی دیدنیش زیادن هتل پارسیان خیلی خیلی خوبه

ممنون 

قیمت سفر زیاده یا قیمت خرید از اونجا ؟ 

2738

لباساش که گرونه قیمتا همه جی چن برابره اونجا

با هواپیما برید خب با قطار برید باید دوباره ب کشتی از بندر تا کیشو بگذرونید

هتلم زیاد داره هتل ستاره تو بلوار فردوسی عالیه

پاساژاشم همشون تو بلوار فردوسیه برید هتل ستاره یا هتل ابادگران یا پارسیان این هتلا تو همون بلواره که پاساژا هم هست راحت میتونید بگردید بعد هتلاشم خوبن خیلی گرون قیمتم نیستن به دریام نزدیکه

بازم اگه سوال داشتی ازم بپرس

عزیزم ما سه ساله پیش رفتیم  هتلمون سه ستاره بود دروغ نگم  جاهای دیدنش خوب بود  شهر ...

ممنون   

راستی عزیزم اسم هتلت یادته ؟ 

خرید از اونجا بصرفه ست ؟

عزیزم ما سه ساله پیش رفتیم  هتلمون سه ستاره بود دروغ نگم  جاهای دیدنش خوب بود  شهر ...

الان زدم هتل فانوس رفته بودیم عزیزم دو ستاره اس

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
ممنون  قیمت سفر زیاده یا قیمت خرید از اونجا ؟

جفتشون البته بعضی جاها ارزونن در رابطه با خرید میگم

ما با هواپیما میریم 

مسلما هر چی بیشتر باشین خرج زیادتر میشه ما ۴ نفر بودیم منو خواهرم و بابام و مامانم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
ممنون     راستی عزیزم اسم هتلت یادته ؟  خرید از اونجا بصرفه ست ؟

عزیزم ما اون سال سه میلیون بردیم 

خورد و خوراک گرون چون خارجین اکثرا 

2706