2726
عنوان

پدر شوهره عوضيم .و شوهره عوضيترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 79 پست
تمومه موهامو كند .انقد كتك خوردمو گريه كردم ديگه خبري از اون خوشگليه صورتم نيست .ديگه ايمانم خيلي خي ...

الهی فداتشم غصه نخور , دستاشون بشکنه

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا نميري پزشكي قانوني؟! يكم بترسونش حساب دستش بياد. بچه دارم نشو لطفا، يه ژنِ وحشيه ديگه اضافه نكن ...

باید بگی یه بدبخت با پدر و وحشی رو اضافه نکن به جامعه. 

من یک پسر ۱۱ ساله هستم. ببخشید که گفتم زن هستم و ۱۷ سالمه
2728
الهی فداتشم غصه نخور , دستاشون بشکنه

نميشكنه بقران نميشكنه .حال الانم داره منو مصه خوره ميخورع .تموم برقارو خاموش كردم تمومه درارو قفل كردم و فقط دارم گريه ميكنم .

منم شوهرم بخاطر شغلش اکثر اوقات تنهام

سیرمطالعاتی دارم

کلاس زبان مجازی می رم

اصلا هم حوصله ام سر نمی ره یا حس بد ندارم

میشه کار هنری هم کرد

میشه یکعالمه کتاب خوند

انواع عبادتها و دعاها و مناجات ها هم ک هست

تازه من سفر هم اصلا نمیرم(چون علاقه ندارم)

و تازه ما تلوزیونم نداریم!

همیشه تعجب میکنم از خانمایی ک میگن حوصله مون سر میره

اینهمه کار برای انجام.هست

چند بار رفتم ولي پدر مادرم هي ابرو ابرو ميكنن و برم ميگردونن ما دختر عمو بسر عمويمم همش عموهام ميومد ...

براي حرف مردم زندگي نكن، همينهايي كه دم از آبرو ميزنن پسفردا شوهرت بزنه بكشتت هم از ترس همون آبرو صداشو در نميارن، پس بيخيال بقيه شو، مگه چندبار جووني و زندگي ميكني؟!

ديگه زني كه كتك ميخوره و كبوده بايد چكار كنه؟ بسوزه و بسازه؟! لابد بچه هم بياره از مردي كه ژنِ معيوب ...

اخه الان شما ک از کل ماجرا خبر ندارید اینجوری استارتر بدتر عصبی میشه حتی اگر مشکلی هم پیش نیومده باشه پیش خودش انقد بزرگش میکنه کی بدترین شکل ممکن رفع و رجوع بشه

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
نميشكنه بقران نميشكنه .حال الانم داره منو مصه خوره ميخورع .تموم برقارو خاموش كردم تمومه درارو قفل كر ...

گریه نکن فداتشم , برو پزشک قانونی 

بخدا بری میرن میگیرنش مثه سگ میزننش پدرشو درمیارن 

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
اخه الان شما ک از کل ماجرا خبر ندارید اینجوری استارتر بدتر عصبی میشه حتی اگر مشکلی هم پیش نیومده باش ...

حق با دوستانه بايد طلاق بگيرم .اما غير ممكنه برميگرده نميشه فقط ابرو خودمو ميبرم و همه ميفهمن مشكلاته زندگيمو وگرنه جدا بشو نيست از چيزيم نميترسع 

اصلا فرض ميگيرم زنش بدترين فحش عالمم بهش داده باشه، مرد بايد زن رو بزنه؟؟؟ 

نه بقران من فووشش ندادم فقط گفتم خوشبخت نيستم و بعد تمومه موهامو كندو كتكم زد

2706