2703
2553
عنوان

پدر شوهره عوضيم .و شوهره عوضيترم

1106 بازدید | 79 پست

نميدونم شايد واقعن حق با منم نباشه .امروز ب شوهرم گفتم ديگه تحمل ندارم خوشبخت نيستم تو همش پيه رفيق بازي هستي .نه بيرون ميريم نه ميگيم نه ميخنديم همش با رفيقاتي .من از ته دل ميگم خوشبخت نيستم .بعد همش بهم فوش ركيك داد و بد زبوني كرد .بعد ديدم پدر شوهرم زير پاش نشسته و ب دوروغ حرفاييو ب بابام زده .و گفته باباي من كسيو وادار كرده كه پدرشو بزنه .منم گفتم اينطور نيست و دعوامون بالا گرفت محكم زد تو فكم .الان حس ميكنم فكم خيلي ضربه خورده چون گوشمو سرم باهم درد ميكنه و دهنمو نميتونم بازو بسته كنم ديگه حس ميكنم خدا واقعن با ادماي ظالمه نه من .خاستم با دستمال سرم خودمو بكشم .شوهرم نميزاره بميرمو راحت شم .بقران ديگه تحمل خونه پدر شوهرمو ندارم تمام گردنم با دستمال زخم شده تمام روي دستام كبوديه تحمل ندارممممم.ميخاستم باردار شم بهم داروي هوروموني دادن .پشيمونم داروهارو زدم حالا كه بچه نميخام بايد بازم برم سونو بعد داروها يا نيازي نيست ميترسم كيست شده باشه

الهی دستش بشکنه🙁

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙

چرا طلاق نمیگیری از این وحشی؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
الهی دستش بشکنه🙁

تمومه موهامو كند .انقد كتك خوردمو گريه كردم ديگه خبري از اون خوشگليه صورتم نيست .ديگه ايمانم خيلي خيلي ضعيف شده .نه پذر خوبي دارم كه برگرذم نه همسر خوبي دارم كه بمونم پذرمم وحشتناك دست بزن داشت 😭😭😭😭

وقتی راه طلاق نداری 

باید مدارا کنی که کمتر اسیب ببینی 

با قلدری واسه کسی که زورش زیاد تره به جایی نمی رسی

امپول ازاد سازیم واسه همه واجب نیست اما خب برنی بهتر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
چرا طلاق نمیگیری از این وحشی؟

وا چرا آخرین راهو اولین بار بهش پیشنهاد میدی؟ 

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
2706