1472
1411
عنوان

پدر شوهره عوضيم .و شوهره عوضيترم

1024 بازدید | 79 پست

نميدونم شايد واقعن حق با منم نباشه .امروز ب شوهرم گفتم ديگه تحمل ندارم خوشبخت نيستم تو همش پيه رفيق بازي هستي .نه بيرون ميريم نه ميگيم نه ميخنديم همش با رفيقاتي .من از ته دل ميگم خوشبخت نيستم .بعد همش بهم فوش ركيك داد و بد زبوني كرد .بعد ديدم پدر شوهرم زير پاش نشسته و ب دوروغ حرفاييو ب بابام زده .و گفته باباي من كسيو وادار كرده كه پدرشو بزنه .منم گفتم اينطور نيست و دعوامون بالا گرفت محكم زد تو فكم .الان حس ميكنم فكم خيلي ضربه خورده چون گوشمو سرم باهم درد ميكنه و دهنمو نميتونم بازو بسته كنم ديگه حس ميكنم خدا واقعن با ادماي ظالمه نه من .خاستم با دستمال سرم خودمو بكشم .شوهرم نميزاره بميرمو راحت شم .بقران ديگه تحمل خونه پدر شوهرمو ندارم تمام گردنم با دستمال زخم شده تمام روي دستام كبوديه تحمل ندارممممم.ميخاستم باردار شم بهم داروي هوروموني دادن .پشيمونم داروهارو زدم حالا كه بچه نميخام بايد بازم برم سونو بعد داروها يا نيازي نيست ميترسم كيست شده باشه

فقط 32 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الهی دستش بشکنه🙁

من یک دخترِ شاد و پرانرژی هستم❤🌱 تو زندگیم به جای سوختن و ساختن ، لبخند میزنم و تغییر میدم🌱 تغییر کردن سخته ولی حسرت خوردن به مراتب سخت تره! تو زندگیم از همونجایی که شکستم جوونه میزنم ، رشد میکنم و بزرگ میشم...🤚🌱❤

ینی مدام میزنت که اینهمه بدنت کبوده؟؟

خو طلاق بگیر

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنجد مامان تو بهترین و یهویی ترین هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
الهی دستش بشکنه🙁

تمومه موهامو كند .انقد كتك خوردمو گريه كردم ديگه خبري از اون خوشگليه صورتم نيست .ديگه ايمانم خيلي خيلي ضعيف شده .نه پذر خوبي دارم كه برگرذم نه همسر خوبي دارم كه بمونم پذرمم وحشتناك دست بزن داشت 😭😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1432

وقتی راه طلاق نداری 

باید مدارا کنی که کمتر اسیب ببینی 

با قلدری واسه کسی که زورش زیاد تره به جایی نمی رسی

امپول ازاد سازیم واسه همه واجب نیست اما خب برنی بهتر 

خدایا خودت می دونی چمه😘😁.الهی آمین
چرا طلاق نمیگیری از این وحشی؟

وا چرا آخرین راهو اولین بار بهش پیشنهاد میدی؟ 

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
1476
دلت ب چیش خوشه ک موندی؟؟

چند بار رفتم ولي پدر مادرم هي ابرو ابرو ميكنن و برم ميگردونن ما دختر عمو بسر عمويمم همش عموهام ميومدن و ب زور اشتيمون ميدادن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تمومه موهامو كند .انقد كتك خوردمو گريه كردم ديگه خبري از اون خوشگليه صورتم نيست .ديگه ايمانم خيلي خي ...

الهی فداتشم غصه نخور , دستاشون بشکنه

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
چرا نميري پزشكي قانوني؟! يكم بترسونش حساب دستش بياد. بچه دارم نشو لطفا، يه ژنِ وحشيه ديگه اضافه نكن ...

باید بگی یه بدبخت با پدر و وحشی رو اضافه نکن به جامعه. 

من یک پسر ۱۱ ساله هستم. ببخشید که گفتم زن هستم و ۱۷ سالمه
الهی فداتشم غصه نخور , دستاشون بشکنه

نميشكنه بقران نميشكنه .حال الانم داره منو مصه خوره ميخورع .تموم برقارو خاموش كردم تمومه درارو قفل كردم و فقط دارم گريه ميكنم .

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1450