2737
2734
عنوان

خانومای خوشتیپ چادری به نظراتتون احتیاج دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 23 سالمه می خوام تو پوششم تحول بدم و شیک و امروزی تر باشم

اول اینکه چادرم همیشه دانشجویی و... است

کفش چی شیک تره با چادر؟ آخه همیشه چرم و کلا رسمی می پوشم

هر ایده ای و عکسی دارین لطفا بدین می خوام برم خرید

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
2731
مقداری خندیدیم نمکدون

خوبه😕😕😕😕

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
سوال انقدر طول میکشه وای به حال عکس

متن سوال رو اول نوشتم نمی دونم چرا نیومده... دوباره نوشتم ببخشید

من یک زنم ...یک زن قوی که همه چیز دارم ...عشق... محبت... سرسختی...احساسات... غم... ترس....شادی.... نشاط...ناامیدی ...زن بودن ساده نیست...مادر بودن داستان نیست... من خودم می خوام داستان خودم رو بنویسم ...پس قوی می مونم و ادامه میدم 😇
متن سوال رو اول نوشتم نمی دونم چرا نیومده... دوباره نوشتم ببخشید

خواهش میکنم عزیزم

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
پست اول خار داشت؟ خودتم که تو تاپیک ت نیستی

نه اول نوشتم دوساعت نیومد دوباره خلاصه کردم... اتفاقا هستم تو تاپیک که

ساعت همیشه داشته باش

روسری رنگ شاد با گیره های شیک

من کفش چرم راحترم ولی دیدم کفش اسپرت میپوشن و شیک کن

یه انگشتر شیک

دستبند هم اگه ساعت نداری دستت باشه خوبه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

حالا میشه راهنمایی کنین من برم خرید.؟ 

نه اول نوشتم دوساعت نیومد دوباره خلاصه کردم... اتفاقا هستم تو تاپیک که

چراغ ت رو نارنجی نشون داد🙄🙄🙄

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
من 23 سالمه می خوام تو پوششم تحول بدم و شیک و امروزی تر باشم اول اینکه چادرم همیشه دانشجویی و... اس ...

چادر عبایی و حسنا از بقیه مدلا شیک ترن...البته من حسنامو خودم یکم اصلاح کردم جلوشو یه تیکه اضافه کردم که نپیچه به پام اذیت نکنه،یکم چین‌دار شده خوشگله

کیف و کفشم چرم از همه چی بهتره،هرچی ساده تر و اصیل تر بهتر،یکمم پاشنه داشته باشه خوبه،ولی نه اونقد که صدا بده..روسری و ساقتونم سعی کنین ست کنین،روسری جنس خوب استفاده کنین و قواره بزرگ،مدلای بستن و مرتب نگه داشتن روسری رو هم یاد بگیرین،طلق هم استفاده کنین...ولییییی با وجود همه این حرفا شیک و باکلاس بودن در وهله اول بسته به رفتار و شخصیت و وقار آدمه،بعد ظاهرش

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه فعلا

چادرت همیشه تمیز واتو کرده باشه رنگه روسری یا مقنعه را با مانتوت ست کن.جنس چادرم مهمه جنس خوب بگیر که بتونی چندسال ازش استفاده کنی.کفشم میتونی هم اسپرت هم رسمی بپوشی بسته به جایی که میری.من خودم برای مقنعه از طلق روسری استفاده میکنم قشنگ وایمیسته

ساعت همیشه داشته باش روسری رنگ شاد با گیره های شیک من کفش چرم راحترم ولی دیدم کفش اسپرت میپوشن و ش ...

راستش ساعت دستم نکردم تا حالا به خاطر رسم و رسومات همیشه طلا دستمه... ولی دوست دارم امتحان کنم

روسری خیلی رنگارنگ می پوشم تو کفش موندم چه طرح و رنگی بگیرم با همه رنگ و مانتویی بیاد 

2706