2733
2734
عنوان

وااااي امروز مرگ و جلو چشام ديدم😢😢

1349 بازدید | 113 پست

سلام كسي ميدونه من امروز چم شد يهو؟

ديشب مثل هميشه دير خوابيدم و كللللي رقصيدم و خنديدم و حالم هييييچ مشكلي نداشت

امروز ساعت ١١با حالت تهوع(مجردما) بيدار شدم يهو ديدم زير دلم ي جوووووووووورررري درد ميكنه ك ميگه الان من ميخوام تورو بكشم(پريودم ١هفته پيش تموم شد)

من كلااا آستانه تحملم خيييلي زياااده ولي زمين و گاز ميزدم امروز

اولش مامانم ي نبات داغ داد بخورم ي كوووچولو خوردم حتي اونم بالا اوردم بعد گفتم ي ژلوفن بده باهاش اب خوردم ابم بالا اوردم همون لحظه حالا از درد براتون نگمممم نميتونستم كمرم و صاف كنم احساس ميكردم پوست زير شكمم كم شده و صاف شم كش مياد پاره ميشه

دكتر ك كلاااا نميرم مامانم اينام ديدن راضي نميشم رفتن شياف و اين چيزا گرفتن

واي الان حالم خييلي بهتر شده دمنوش پونه خوردم عنبر نسا دود كردم و وقتي بهتر شدم دوش گرفتم الان درد داره ولي خيييييييليييي بهتر شده سمت چپم بيشتر درد ميكنه

ببخشيد طولاني شد كسي تجربه اين مدلي داشته راهنماييم كنه؟ من از دكتر ميترسم همه اطرافيانم سالم و عمودي رفتن دكتر أفقي شدن😕 البته ميدونم بايد تشخيص بدنِ و كلا دكتر خوبه ولي خب من بي تمدنم😕راهنماييم ميكنين؟

🌹😘❤️🙏

کیست نداری؟

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

ممکنه تخمک گذاری دردناک باشه و یا کیست 

و یا ممکنه مشکلات روده ای باشه و نفخ شدید 

اگه هنوز خوب نشدی بهتره یه سونو گرافی بدی 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
نه تاحالا ب این شدت برام پیش نیومده ولی شده یهو دلم بدجووور درد بگیره ولی خودش بعد از چندیقه خوب شده ...

اینا بیشتر نشانه ها کیسته 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
2706