2737
2734

مگه قانون جدیدی اومده که انقدر  تاپیکا بی دلیل میترکه و من نمیدونم؟؟وسط داستان خوندن صفحه ی بعد میزنی میبینی تعطیل شده😐😐😐اونم یه داستان بیخود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقااااا بعضیا همچین میگن برا وقتتون ارزش قاعل باشید انگار خودشون دکترن بابا تو اگه وقتت انقد برات ...

فک کنم قوانین سایت کلا تغییر کرده یه سری سایت هی قطع بود فک کنم دستکاریش کردن که خاله زنکی پیش نیاد فقط بشه مشاوره ی حاملگی و زایمان و بچه داری

2728
من دیروز راجب ایگوانا تاپیک زدم گفتم کیا دیدنش چون معروفه ب خوشگلی و خوشتیپی  ب روز رسانی ک کر ...

بعد قطعی سایت دیگه انگار اون  قبل نیست بغل به بغل بشی تاپیکت ترکیده 

2738

بعصیاش بترکه خیلی بهتره 

سایز سینه تون چنده چطوری ارضا میشین کجاتون چطوریه!!!!!!!😐😐😐تبادل نظره سایت پ و ر ن که نیست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
بعصیاش بترکه خیلی بهتره  سایز سینه تون چنده چطوری ارضا میشین کجاتون چطوریه!!!!!!!😐😐😐😐

اینا که قبلا هم میترکید.تاپیکای مسائل خصوصی یا سیاسی قدیما فوری میترکید و خب تو قوانین بود. ولی صحبتم راجب تاپیکاییه که اصلا دلیلی واسه ترکیدنش نیست 

كار درستى نيست هى تاپيك ها ميتركه ولى خوب خيلى سايت خاله زنكى شده تاپيكام چرت و پرت

به هرحال تا قوانین زیر پا نره حق ندارن بترکونن.کسی رو بزور نمیکشونن تو تاپیکی هرکی دوس نداره نره چرا گزارش میزنن؟

به هرحال تا قوانین زیر پا نره حق ندارن بترکونن.کسی رو بزور نمیکشونن تو تاپیکی هرکی دوس نداره نره چرا ...

اكثرا تاپيك هاى خيانت رو ميتركونن و اينكه ميگن هى استارتر ميخواد پربازديد بشه سركاريه و گزارش ميزنن مثل چند دقيقه پيش داشتم تاپيك خيانت يكى از دوستان استارتر رو ميخوندم ديدم تركيده

2706