2733
2734
عنوان

عروس خانمای کرجی😌 یه لحظه میاین؟

1136 بازدید | 34 پست

خانمای گل محبت میکنید اگر تجربه ای دارید بذارید؟ مثلا اینکه اگر از کرج رفتید تهران راه دور و ترافیک اذیتتون کرد؟ اگر کرج رفتید آرایشگاه کجا رفتید؟ رضایت داشتید؟ 

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خواهر من مه سمیر رفت تو کرجه.محشر بود خدایا.ولی همون کرج تالارش بود.تا شب هیچیش تکون نخورد

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
کرج آرایشگاه های خوبی داره یه نمونش ویدا رز

جدی؟ امیدوار شدم. خودن هیچی نگشتم ولی تو سایت نوعروس انقدر بد از ارایشگاهای کرج شنیدم که روحیمو باختم. ویدارز تمیزه کارش؟ 

2738
من آرایشگاه مارلیک رفتم باغ شهریار رفتم آتلیه مارلیک تالارم هم شهریار بودترافیک درون شهری بود ولی بخ ...

اره بخدا راه وحشتناکه نمیدونم بعضیا چجور میتونن برن. راضی بودی شما پس عزیزم؟ 

خواهر من مه سمیر رفت تو کرجه.محشر بود خدایا.ولی همون کرج تالارش بود.تا شب هیچیش تکون نخورد

ا جدی قشنگ بود؟ من عروس واقعیشو ندیدم مدلاشو دیدم فقط قشنگه. شینیون خواهرتون چجوری بود گلم؟ شینیونشون شیک بود؟ یکی بهم گفت شینیون مه سمیر قدیمیه ولی راستش خودم ندیدم اطلاعات ندارم

اریشگاه خوب زیاد داره  تا دلت بخواد تالار عروسیم داره  تهرانو می خوایی چکار

تالار و باغ عکاسیم قطعا کرجه. میدونی گلم مشکلم چیه ما قرار بود عروسیمون تهران باشه بعد من 4سااال تمام آرایشگاهای تهرانو سرچ کردم جیک و پوکشونو دراوردم😂 بعد ناگهانی برناممون قرار شد کرج باشه، هیچی اطلاعات از ارایشگاهای کرج ندارم برای همین گیج شدم. مثلا تهران میدونم سبک مریم رهنما و گریم عروسکی به صورتم میاد. اما کرج واقعا نمیدونم هرچیم سرچ میکنم بیشتر مستاصل میشم😅

2706