2410
2553
عنوان

چجوری با کلاس باشم؟یعنی چی؟

430 بازدید | 59 پست

احساس میکنم خیلی جذاب نیستم نه رفتارم نه لباس پوشیدنم نه پوست شادابی 

حالم گرفته 

چیکار کنم متفاوت شم و جذاب

وزن کم کنم خوبه؟؟

اکستنشن مژه چی؟؟؟ چهره م متفاوت و جذاب میشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

باكلاسى ب شخصيت ادمه فقط متين و با شخصيت باش

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

ورزش کن کتاب بخون برقص خوش مشرب باش ادای الکیم در نیار ارایشم زیاد نکن

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2714

من یکیش و فهمیدم ! 

این ک تو جمع مهمونی کم‌بخوری ! 

شاید مسخره باشه ولی من پر خورم ولی این روزا خودم و کنترل میکنم ک تو مهمونیا لین دوستان و فک‌و فامیل ب شدت کم‌بخورم ! 

کیا مثل من از خودشون خستن؟؟؟

اکستنشن مژه چه ربطی به با کلاسی داره آخه صغری خانم سر کوچمونم اکستنشن میکنه النگووو میندازه تا آرنج زرد زرد میاد بیرون😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2706