1472
1411
عنوان

چجوری با کلاس باشم؟یعنی چی؟

403 بازدید | 59 پست

احساس میکنم خیلی جذاب نیستم نه رفتارم نه لباس پوشیدنم نه پوست شادابی 

حالم گرفته 

چیکار کنم متفاوت شم و جذاب

وزن کم کنم خوبه؟؟

اکستنشن مژه چی؟؟؟ چهره م متفاوت و جذاب میشه؟؟؟

شروع با وزن 75»»الان 56.300

خودتو دوس داشته باش...

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

باكلاسى ب شخصيت ادمه فقط متين و با شخصيت باش

روزى عاشق شدم عاشق كسى ك فكر ميكردم مرد هست و ميشه بهش تكيه كرد خودشو خيلى خوب نشون داد اونقدر خوب ك بخاطرش جلو خانوادم وايسادم تو نامزدى پى ب قسمتى از بديهاش بردم و خواستم جداشم اما خانوادم گفتن ما چندسال ابرومونو گذاشتيم پاى نامزديتون بهم نزن برو سر زندگيت خوب ميشه!! رفتم سرزندگيم تقريبا يكسال اول خوب بود اما از سال دوم نشون داد مرد نيست تكيه گاه نيست منم مجبور شدم ب سوختن و ساختن چون نه خانوادم پشتم هستن واسه طلاق و نه شوهرم طلاقم ميده!!تا الان همه فقط خنده هاى مصنوعيمو ديدن و حسرت خوردن حسرت يه خوشبختى پلاستيكى نذاشتم كسى بفهمه چى ميكشم اما يه روز شوهرم افسار پاره كرد جلوى خانوادم لهم كرد باهام بدرفتارى كرد ب حديكه همه فهميدن من چقدر بدبختم و الان تنها بك حرف خواهرم تو گوشمه ك گفت گيتا خيلى ناراحتتم شوهرت خودراى هست و تو هم بايد اطاعت كنى ازش گفت خداصبرت بده!!!! دلم شكست خواهرا اينقدر گريه كردم ك چشمام ميسوزه و ديگه نميتونم باز نگهشون دارم اومدم بگم تصميم ب خودكشى دارم زندگيم ب اخر رسيده اما جراتشو هنوز ندارم اگر الان امضامو خوندين التماستون ميكنم واسم دعاكنين يا دلم اروم بگيره و ابروى رفتم برگرده يا جرات خودكشى رو خدابهم بده تنها ارزوم مرگ خودم و شوهرمه!!😔😔😔😔😔
1473

بنظرم با كلاسي تو خود طرفه

اگه بخواي ادا دربياري كاملا مشخص ميشه

همه چي از ٩٨.٥.٣٠ شروع شد ، من عاشق خودم شدم ، وابستگي رو به باد سپردم ، شاد شدم و روي پاي خودم ايستادم بدون توقع ، اخر شب در حالي از خودم راضي بودم بغل خدا خوابم برد ! + positive energy  

من یکیش و فهمیدم ! 

این ک تو جمع مهمونی کم‌بخوری ! 

شاید مسخره باشه ولی من پر خورم ولی این روزا خودم و کنترل میکنم ک تو مهمونیا لین دوستان و فک‌و فامیل ب شدت کم‌بخورم ! 

1334

ورزش کن.کرم ضدافتاب مناسب و کرم دورچشم بزن.لباسای اتوشده و مرتب بپوش.ب دندونات برس همین

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           

بنظر من سراغ اکستنشن واینچیزا نرو اینا از کمبودِ اعتماد به نفسه ،تناسب اندام داشته باش لباسای تروتمیز بپوش عطر بزن و خودتو دوست داشته باش

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد   
کیا مثل من از خودشون خستن؟؟؟

اکستنشن مژه چه ربطی به با کلاسی داره آخه صغری خانم سر کوچمونم اکستنشن میکنه النگووو میندازه تا آرنج زرد زرد میاد بیرون😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
1474
من یکیش و فهمیدم !  این ک تو جمع مهمونی کم‌بخوری !  شاید مسخره باشه ولی من پر خورم ولی ا ...

شاید مسخره باشه ولی من مهمونایی رو که تعارف ندارن و راحت میخورن رو خیلی بیشتر دوس دارم.عاشق اخلاق جاریم هستم مگر اینکه کلا بخوای وزن کم کنی 

برای اینکه سایه من توو سایت همیشه بالا سرتون باشه صلوات بفرست                                                                           
من یکیش و فهمیدم !  این ک تو جمع مهمونی کم‌بخوری !  شاید مسخره باشه ولی من پر خورم ولی ا ...

من کم خور بودم تو حاملگی یکم اشتهام زیاد شده میخورم بعد یه خواهرشوهرِ نفهم دارم هی بهم تیکه میاد چقد میخوری و چه چاق شدی ،باحرفت موافقم تو جمع مخصوصااااا خانواده شوهر باید کم خورد 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد   
اکستنشن مژه چه ربطی به با کلاسی داره آخه صغری خانم سر کوچمونم اکستنشن میکنه النگووو میندازه تا آرنج ...

میگم شاید زیبا بشم

البته معمولی ام 

بهتر بشه ظاهرم

شروع با وزن 75»»الان 56.300

به نظرم با کلاسی فقط وفقط به مطالعه کتاب واطلاعات عمومی وحتی خصوصیه یه خانم یا آقاست نه به بزک کردنای الکی ...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
شاید مسخره باشه ولی من مهمونایی رو که تعارف ندارن و راحت میخورن رو خیلی بیشتر دوس دارم.عاشق اخلاق جا ...

ولی من خیلی جاها دیدیم خودمم دوس دارم راحتی و ولی پر خوری ی چیز دگ‌اس ! 

اخ من خیلی زیاد میخورم 

1457