2733
2734
عنوان

کیا منتظر ظهورن؟❤

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من به خدا اعتقاد دارم...مطمعنم اون واسه ی روزایی که دیگه هیچ کاری از کسی بر نمیاد و همه چی بهم ریخته شده یه آدمی رو برای کمک می‌فرسته.. نه فقط واسه مسلمونا.. واسه همه ی مردم جهان.. مطمعنم خدا مارو اینجوری به حال خودمون رها نمیکنه..

تنها برگهایی به زمین می افتند که برای لحظه ای رقص در باد،ساقه ی خود را فراموش میکنند

منم خیلی دوسش دارم 

ولی دقیقا نمیدونم چکاری برای تعجیل در ظهورشون از دستم برمیاد😕

یه جمله ای هست خوندم که میگه مردم برای امامان پیشین گریه میکنند اما به امام حاضر بی توجه اند چون میتوانند امام مرده را هرطور میخواهند تفسیر کنند اما امام زنده را نه

فکر کنم ماها مصداق بارز این جمله هستیم بر مظلومیت امام حسین اشک میریزیم که البته حق هم داریم اما بر مظلومیت امام زمان که 1185 ساله این جنایات رو میبینه ناراحت نیستیم😥

من به خدا اعتقاد دارم...مطمعنم اون واسه ی روزایی که دیگه هیچ کاری از کسی بر نمیاد و همه چی بهم ریخته ...

👏👏👏👏👏

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
وای گفتی

والا حال بری چهل شبم تو سر خودت بزنیو گریه کنی و از این کارا

چه فایده وقتی با زبونت مردم میزنی

حق الناس میخوری 

مادرت رو ناراحت میکنی

این جا را خراش بده ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ تا امضامو ببینی🙂
2738
منم خیلی دوسش دارم  ولی دقیقا نمیدونم چکاری برای تعجیل در ظهورشون از دستم برمیاد😕 یه جمله ...

💔💔💔چقد دلم گرفت😔

والا حال بری چهل شبم تو سر خودت بزنیو گریه کنی و از این کارا چه فایده وقتی با زبونت مردم میزنی ...

اینا خیلی بدن من هیچکدوم ازینا رو انجام نمیدم😔

من به خدا اعتقاد دارم...مطمعنم اون واسه ی روزایی که دیگه هیچ کاری از کسی بر نمیاد و همه چی بهم ریخته ...

قطعا حرفت درسته 😍

امام زمان برای نجات بشر و عدالت در جهان ظهور میکنن نه فقط برای مسلمونها

شخصی اومد خدمت حضرت رسول و گفت یه نفر هست فلان گناه کبیره رو میکنه شمام دوست داره  پیامبر گفتن ...

من میگم پس چرا هی روز به روز به مفسدین اقتصادی اضافه میشه نگو فورمول رو بلدن میدونن تهش هدایت میشن باز :))))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.

اگه ایشون به امید خدا ظهور کنن حاضریم گوشیمونو در اختیارشون بزازیم یعنی تو گوشیامون چیزی نیست که خجالت زدمون کنه

اکه هست همین الان پاکش کنیم

عکس .پیام.شماره.اسم.هر چیزی

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
2706