2726

سلام به همه

بیاید توی این روز از حضرت رقیه شفاعت بگیریم و ازش بخوایم این ماه دل هممون رو شاد کنه

بیاید واسه هرکسی مشکلی داره حاجتی داره دعا کنیم و صلوات بفرستیم

بیاید واسه اونایی که باردارن دعا کنیم و صلوات بفرستیم که زایمان راحتی داشته باشن

بیاید واسه اوناییکه در انتظار فرزند هستن دعا کنیم و صلوات بفرستیم

منه بنده ی حقیر هم دعا کنید که مامان بشم

اجرتون با حضرت رقیه

بالاخره مامان شدم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ان شاء الله مادرميشی عزيزم برمنم دعاکنيدمشکلمون حل بشه کارامون درست بشه وخوشبخت بشيم ديگه خسته شدم ح ...

ممنونم ان شاالله به حق این روزا مشکلاتت از سر راهت برداشته بشه

بالاخره مامان شدم😍

منم برات بنج تا صلوات میفرستم که به حاجتت برسی و سال دیگه همین موقع برا بودن نی نیت خدارو شکر کنی عزیزم هر کسی که دوست داشت و تونست برا سلامتی تو دلیم برا طول عمر و سلامتی بابام برا بچه دار شدن خواهرم و خوشبختی خواهر دیگم دعا کنه خدا همه مستاجرارو کمک کنه و همه مرضارو خدا کمکمون کنه ما ام خونه دار بشیم

برای حاجت روایی منم دعا کنید.زیارت عاشورا میخونم همه تون رو دعا میکنم.

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
منم برات بنج تا صلوات میفرستم که به حاجتت برسی و سال دیگه همین موقع برا بودن نی نیت خدارو شکر کنی عز ...

ممنونم ان شاالله نی نیت سالم و سلامت دنیا بیاد.و همه مشکلاتون از بین بره و همه حاجت روا بشن

بالاخره مامان شدم😍
الهی بحق حضرت رقيه حاجت روابشی 

ممنون عزیزم..همچنین شما

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2706