2737
2734
عنوان

پیش 1 یامهد؟

129 بازدید | 35 پست

سلام

دخترم متولد ۱۳۹۴/۶/۱۳

امسال مهداسمش و نوشتم

حالامدیرمهدشون گیرداده ک چراپیش۱ اسمشونمینویسی اونجا آموزشاش بهتره مربیاش تحصیل کردن رودقت و تمرکز بچه ها هدفمندکارمیشه وکل ازاین حرفا

پرسنل مهدشونم خیلی زبون بازن آدم ومیذارن تورودروایسی

ازطرفی آبجیام ک شاغلن میگن اونا واسه خودشون ی چیزی میگن ک پول یهویی بگیرن چون مهد ماهی۱۴۵+۱۰بیمه

پیش از ۱۵ مهر تاآخراردیبهشت ۱۵۰۰

میگن مهد و اینا کلا ب دردنمیخوره بابچه هاخوب نیستن و...بذار بازیشو بکنه آموزش زوده کسل کننده میشه واسش و....

چیکارکنم ب نظرتون؟!

معتاد به اینترنت مجرم نیست... تنـــهاســت...!!!

اموزش زوده،به حرف مهد گوش نده بخاطر پول میگن مگرنه بچه تو که براشون مهم نیس

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اموزش زوده،به حرف مهد گوش نده بخاطر پول میگن مگرنه بچه تو که براشون مهم نیس

مدیرش میگه کل جشن دارن اصن خسته کننده نیس واسشون بهون خوش میگذره

همون کارای مهده ولی تخصصی تر

من گول حرفای مثل خواهر شما رو خوردم

نزاشتمش

الان پیش ۲ میره

از همسن هاش عقب تره

چون اونا آموزش دیدن

بچه من ندیده

وقتی همه بچع ها میرن پیش

وقتی حتی پیش دبستانی ها آزمون دارن

پس بچع ما هم باید بره

تا مجبور نباشیم جای بد اسمشونا بنویسیم

2738
مدیرش میگه کل جشن دارن اصن خسته کننده نیس واسشون بهون خوش میگذره همون کارای مهده ولی تخصصی تر

تو۶سالگی بنویس امادگی زودتر ننویس

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
من گول حرفای مثل خواهر شما رو خوردم نزاشتمش الان پیش ۲ میره از همسن هاش عقب تره چون اونا آموزش د ...

آبجیام آخه شاغلن میگن ماهمه مهدا روکهنه کردیم

میگه همشون دزدن فقط دنبال پولن کاردستیاروهم ک نمیدن بچه هادرست کنن خودشون درست میکنن چیز خاصیم یادنمیدن درحدهمون‌مهده

مدیرش میگه کل جشن دارن اصن خسته کننده نیس واسشون بهون خوش میگذره همون کارای مهده ولی تخصصی تر

اصلا به حرفش گوش نده،تو۶سالگی بزار امادگی 

آبجیام آخه شاغلن میگن ماهمه مهدا روکهنه کردیم میگه همشون دزدن فقط دنبال پولن کاردستیاروهم ک نمیدن ب ...

قبول دارم که دزدن

ولی بلاخره مجبورن یه چیزی یاد بدن

کتاب دارن

خواهر منم مربی بود

میگفت ما مجبوریم کتاب رو تا آخر سال تموم کنیم

میگفت اگه تو یه هفته چیزی یاد نگیرن

مامانا میان اعتراض

نه توهمون مهدکودکه هم مهد هم پیش۱ و دو

دختر من ۷شهریور ۹۴ مربی مهدشون گفت بزارش پیش ۱ گفتم نه سال دیگه میره پیش بسشه خسته میشه الان فقط برا سرگرمی وتنها نبودن میبرمش مهد

2706