2733
2734
عنوان

کم آوردم تو زندگی حالم خوب نیس😔

691 بازدید | 70 پست

یک هفته هس خیانت کرده و رفته وپشتشم نگاه نکرد حالم خیلی بده روحیم داغونه ؛ هنوزم باورم نمیشه کسی که قرار بود شوهرم بشه خیانت کرد😔 همش گریه میکنم ولی آروم نمیشم؛ آخه چرا اینکارو کرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نعلت کنه این زنارو مثل قارچ عفونتی افتادن توزندگی ها

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

قبل ازدواج خیانت دیدن خیلی بهتر از بعد از ازدواج خیانت دیدنه 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
2738

خداروشکر هنوز شوهرت نبوده بره به درک

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

همون بهتر که تا قبل از اینکه زنش بشی فهمیدی چه قدر کثیفه بذار بره برا چی ناراحتی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

اولش غصه میخوری ولی بعد میفهمی خییییلی خوب شد که قبل ازدواج فهمیدی 

کلا الان داغی متوجه نیستی چه لطفی خدا بهت کرده که شوهرت نشد. تحمل کن آروم میشی این روزا بگذره

2706