2737
2734

باچی اصلاح میکنین بچه ها؟

فعلا نمیتونم لیزر کنم..که البته چنتا از اشناهمم رفتن وتغییر چشمگیر نکرده

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای منم داره زیاد میشه نمیدونم چیکار کنم چ دکتری باید برم نمیدونم

منم گنار گوشم زیاد دراوردم

کلی ازمایش هورمونی دادم همش نرمال بود

گفتن باید بری دکتر پوست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2738

من آزمایش هورمونی هم دادم مشکلی نیست. چندسال پیش لیزر هم رفتم تقریبا 8 جلسه. بعدش بیشتر شد الانم دوباره میرم لیزر میدونم بی فایده است. همش موقتیه 

روغن مورچه از ضخامت و تعداد موها کم میکنه ولی خب باید مدام بعد اصلاح استفاده کنی. ولی کامل از ببن نمیبره

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
منم بعد ازدواجم موهای زیر گلوم اینجوری شده لیزر کردم خوب بود ..دکترم میگف هورمونیه همشون باید دارو م ...

اخه من با زیلت بزنم فردا سیاه نوکش درمیاد..خب هروز بری بیرون که ادم دیوونه میشه

با دستگاه بند انداز برمیدارم

اینم امتحان کردم اصلد خوب نیس..چون بندش که خیلی ضخیمه وقطع میکنه موهارو....با بند دیگم ،نخ قطع میشه

2706