2733
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3324735/کیک-کشمشی-آشپزخانه-حانیه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان تایپک زده بود

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2728
2738

من دو تا تخم مرغ رو با دولیوان آرد و یک لیوان شکر و یک لیوان روغن به همراه یه قاشق چایی خوری بکینگ پودر و وانیل و یه لیوان شیر مریزم. همه رو به ترتیب کم کم قاطی میکنم با همزن در آخر هم توش پودر گردو و یا کنجد مریزم و میزارم بپزه. تو ماهیتابه رژیمی هم درست میکنم. من فقط همینو بلدم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
من دو تا تخم مرغ رو با دولیوان آرد و یک لیوان شکر و یک لیوان روغن به همراه یه قاشق چایی خوری بکینگ پ ...

واقعا؟ پف میکنه؟ 

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠

من پودر کیک اماده کیک درست میکنم خیلی کم پفمیکنه دلیلش چیه؟

درصورتیکه وقتی خودم وسایل میگیزم درست میکنم پفش عالیه

شما پودر کیک رو با همون دستور روش درست میکنید؟

خدایاااااا شکررررررررت.میدونم یه روز میاد که به آرزوم میرسم و از ته دل میگم خدایاشکرت که منو تنها نزاشتی
من پودر کیک اماده کیک درست میکنم خیلی کم پفمیکنه دلیلش چیه؟ درصورتیکه وقتی خودم وسایل میگیزم درست م ...

آماده خوب نیست چند روز پیش درست کردم تلخ بود 

بعد اون کیکی که خودت درست میکنی نمیشه

شماره من نیست ..دقت کنید نابغه ها..اعداد برعکس با یک صفر اول و آخر 😠
2706