2737
2734

بورس اوله همیشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه سفر تا کیش میرم

سود داره واسه سلامتی

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙
2738

برو یه شغلی یاد بگیر بقیه اش هم هزینه وسایل کن 

مثلا پرورش قارچ   دوخت پرده  دوخت روتختی  تراش سنگ های تزیینی مثل فیروزه ...

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
من هم دوست دارم بذارم. ولی یکی بهم یاد بده

باید خودت فیلم ببینی و یاد بگیری

کتاب بخونی

یاد دادنی نیس

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
بانک ۱۵۰ ماهی میده سود کوتاه مدت میخای یا بلند مدت؟ اگر طلا بگیری احتمالل بلند مدت خوب باشه

بلند مدت درحد ۳ یا ۴ سال میخوام چون تصمیم دارم ملک بخرم و تو این ۳ ۴ سال باید پولم چن برابر شه 

2706