2737
2734
عنوان

خانوما باردار یه لحظه

59 بازدید | 12 پست

سلام 

هفته چهاردهم بارداریم 

هر وقت به پهلو چپ میخابم بگم سمت چپم درد میاد و کمر درد میشم جوری که خواب نمی رم

بالش بین پاهام هم گذاشتم فرقی نداره 

به پهلو راست مشکلی ندارم 

چیکار کنم؟

کسی دلیلشو میدونه؟

یا تجربه ای داره؟

به راست بخابم مشکلی پیش میاد؟

ای کم شده وفای تو این نیز بگذرد...

من به پهلو چپ میخوابم راحتم، به پهلو راست یه کم دلم درد میگیره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نمیتونم چپو تحمل کنم همش دلم میخواد ب پشت یا پهلوی راست بخوابم😥طاقتم میره

سلام خدای مهربون من چقد دلم تنگه برات خدای من وقتایی ک یادم میادچقدر کمکم کردی بغض میکنم خدای مهربونم بااااااازم مثل همیشه کارم گیره اومدم در خونت وایسادم خداجونم درو به روم باز کن ببرم تو خونت یه چایی مهمونم کن بهم لبخند بزن بگو باز چی شده یاد من افتادی باز چی میخوای اومدی سراغم منم سرموبندازم پایین بگم خدایا میدونم بی معرفتم اما اومدم سلامتی همسرم و تو دلیمو ازت بگیرم😔بازم به روم بخندی و بگی برو بنده بی معرفت من خیالت راحت باشه....خدیا عااااااشقتم
2731

بهترین مدل خوابیدن تو بارداری خوابیدن به پهلوی چپه پون غذا رسانی به جفت وجنین بهتر انجام میشه ولی بدترین روش خوابیدن از سه ماه دوم بارداری به بعد خوابیدن به پشته چون به سیاهرگ تحتانی فشارمیاد

من هفته 16بارداریم تو نس نیت چیه؟

بهترین مدل خوابیدن تو بارداری خوابیدن به پهلوی چپه پون غذا رسانی به جفت وجنین بهتر انجام میشه ولی بد ...

من ماه چهارمم. بعضی وقتها که بیدار میشم میبینم به پشت خوابیدم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
بهترین مدل خوابیدن تو بارداری خوابیدن به پهلوی چپه پون غذا رسانی به جفت وجنین بهتر انجام میشه ولی بد ...

رفتم سونو مشخص نشد 

ایشالا هفته آینده میرم دوباره

2738
من به پهلو چپ میخوابم راحتم، به پهلو راست یه کم دلم درد میگیره.

من لگن درد میشم 😑

به حدی درد میاد که میکشه به کمرم نمیتونم جابجا شم یکی باید کمکم کنه

ببین شاید موقیت جفت وجنین مربوط باشه مشکل که نه پیش نمیاد من برعکسم راست درد میگیره چپ راحتترم 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤