2726
عنوان

صبحانه کودک

128 بازدید | 17 پست

سلام خانوما برا بچه ای که خیلی خیلی بد غذاس چ صبحونه ای پیشنهاد میدین که هم مقوی باشه هم طعمو ظاهر خوبی؟.

مثلا بیشتر صبحانه با نون تست تو ساندویج ساز پیشنهاد بدین چون بنظرم بچه ها اینجور غذاها رو دوس دارن که شبیه فست فوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نزدیک ۴ سالشه

کره و شکلات صبحانه و ...

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
تخم‌مرغ شیر پنیر و گردو هرچیزی میارم‌نمیخوره.کره مربا که اصلا چیزای شیرین اصلا دوس نداره.گفتم یه چیز ...

منم منظورم این بود که اونارو با نون تست بهش بدی

....مگه اینکه خودت براش ژامبون درست کنی با موادی که دوس داری

اما ژامبون درست کردن سخته

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
منم منظورم این بود که اونارو با نون تست بهش بدی ....مگه اینکه خودت براش ژامبون درست کنی با موادی که ...

اینا رو بزارم رو نون تست بزارم تو ساندویج ساز که پرس بشه ینی خراب بد طعم‌نمیشه؟

منم منظورم این بود که اونارو با نون تست بهش بدی ....مگه اینکه خودت براش ژامبون درست کنی با موادی که ...

مثلا تخم‌مرغ با پنیر پیتزا یا چیزی دیگم روش بریزم بزارم ساندیج ساز مرس بشه یا کره و مربا رو نون تست ساندویج ساز یا شکلات صبحانه.اینجوری کنم بدنمیشه بنظرتون؟

مثلا تخم‌مرغ با پنیر پیتزا یا چیزی دیگم روش بریزم بزارم ساندیج ساز مرس بشه یا کره و مربا رو نون تست ...

من نمیدونستم میخوای تو ساندویچ سازم بزاری 

اینجوری کره و مثل اونا آب میشن

میخوای تخم مرغ آب پز و سیب زمینی آب پز و با پنیر پیتزا بزار ببین چجوری میشه 

من نمیدونستم میخوای تو ساندویچ سازم بزاری  اینجوری کره و مثل اونا آب میشن میخوای تخم مرغ آب پ ...

.اره میخام بزارم ساندویج ساز میگم شاید ظاهرش عین فس فودی باشه بخوره.   باشه برا عصرونه تخم مرغ اب پز و سیب زمینی اب پز میزارم با پنیر میتزا ببینم چجور میشه.بخدا اعصاب برام نزاشته از بس چیزی نمیخوره همش بیجونه.میگه مامان شکمم درد میکنه مامان سرم گیجه جون ندارم.

.اره میخام بزارم ساندویج ساز میگم شاید ظاهرش عین فس فودی باشه بخوره.   باشه برا عصرونه تخم ...

پسر منم یکسال و نیمشه خیلی بدغذاس منم دیگه از دستش اعصاب ندارم

همش امیدوارم که بخاطر دندون دراوردنش باشه اما میترسم بزرگم شه همین باشه😭😭😭😭

2706