2737
2734
عنوان

سرماخوردگی خر است🐴

173 بازدید | 23 پست

سلام صبح جمعتون بخیر

بچه ها چند روزی همسرم شدید سرماخورده بود از دیروز فهمیدم به منم سرایت کرده😐😁

دارم میمیرم همش بینیم کیپ میشه از شب

تب و گلو دردم دارم

بجز قرص که خوردم چیا خوبه؟واقعا کلافم کرده

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پونه و آویشن دم کن بخور 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس
2728

برای سرفه دمنوش گل پنیرک

پیازریزکن توشیر بجوشه صافکن دارچین وزنجبیل وزردچوبه بریز باعسل بخور

سرفه خشک و راهکارهای درمانی بر مبنای طب سنتی
💊💊💊چطوری سرفه خشک و خلط توی گلو رو ازبین ببریم ؟

ترکیب عسل و پیاز مانند آنتی بیوتیک عمل میکند و باعث ازبین رفتن سرفه خشک میشود که خاصیت خلط آوری هم دارد.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3294790/تجربیات-کاربرها-درمورد-سرماخوردگی-کودکان-با-داروهای-گیاهی

منم گلو درد دارم 😟

يه شربت گرفتم مى خورم بد نى گياهى مولتى ويتامين و سوپ و نارنگى ويتامين c  دم كرده اريشن و شير داغ و دارچين 

كمى بهتر شدم

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن

ولقعاخر است من گرفته بود شوهرمم گرفت تازه مال شوهرشدیدترشدخیلی حس بدی اصن پریود شدم سرماخوردم فاجعس ینی فاجعه😣😷🤒

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
2738
برای سرفه دمنوش گل پنیرک پیازریزکن توشیر بجوشه صافکن دارچین وزنجبیل وزردچوبه بریز باعسل بخور ...

حتما انجام میدم ممنونم مهربون♥️🥰

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️

اگه بارداری اویشن اینا نخوریا خطرناکه همون خودتو ببند به ابلیمو وعسل با غذات هم پیاز بخور من هروقت گلو درد میگیرم سریع با غذام پیاز میخورم باور کن زود خوب میشم

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
منم گلو درد دارم 😟 يه شربت گرفتم مى خورم بد نى گياهى مولتى ويتامين و سوپ و نارنگى ويتامين c &nb ...

خداروشکر عزیزم کن از دیشب دارم میمیرم شوهرمم شب تب کرده بود همش نگران اون بودم هی تبشو چک میکردم خودمو یادم رفته بود از صبح به عمق فجعه پی بردم😂😅

ولقعاخر است من گرفته بود شوهرمم گرفت تازه مال شوهرشدیدترشدخیلی حس بدی اصن پریود شدم سرماخوردم فاجعس ...

وای وای نگو

وقتی خانوم یا آقا یکی میگیره حتما به اون یکیم سرایت میکنه😅🤣

برا توام که خیلی شرایط بدی بوده😭🤯

2706