2737
2734
عنوان

شوهر رو عصاب

2147 بازدید | 29 پست

واقعا جدیدا کار هاش رو مخم امروز با دوستاش میخواست بره کوه من ساعت ۵ بیدار کرد بزور برد کله پاچه بخوریم بعد من برگردوند رفت کوه بعد اومدم خیر سرم دوباره بخوابم دیدم به خواهرش گفت دنیا تنها خواهرش الان اومده خونمون که کمک کنه 😔

چون شب کل خانواده اش قرار بیان خونمون واقعا دیگه رو عصابم نمیدونم باید چی کار کنم همش به جای من تصمیم میگیره 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعااین اخریه عصاب منم خراب کرد

اصلا همش رو عصاب دیشب بزور با التماس گذاشت ساعت ۲ بخوابم😔اخ من سرکار میرم هر وقت بگم میگه نرو 

عشق  اون لحظه ای حس کردم که همه دنیا گفتن نه اما اون با عشق آغوشش باز کرد گفت تو بخوای اره💋💋 

شوهر است دیگرررررررررررررر

هیچ یک از شرایطی که در زندگی با آن روبرو می شوید تصادفی نیست!🪄هر موقعیت با هدفِ سوق دادنِ شما به سطحِ بالاتری از آگاهی ایجاد می شود🧞‍♀️💙

خوش بحالت چ شوهر خوبی صبح بیدارت کنه ببره کله پاچ بزنید ☺

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2738
بنده خدا به فکر شماست

نه اخ من الان ۵صبح کله پاچه خوردنم چی اصلا الان نشستم حالم بده خواهرشوهرم داره همه جا تمیز میکنه 

والا خوشبحالت صبح بردت کله خوردی میتونست تنها بره😋

نمیره دیگه کلا هرجا بخواد بره دنیا بریم کوه ام من نبرد چون همه اقا بودن 

شوهر است دیگرررررررررررررر

دقیقا دیگه جدیدا اینقدر کارهاش رو عصاب دلم میخواد نبینمش 😔همین چند روز پیش بعد چند سال زندگی دعوا شد قهر و... بعد نمیخواستم برگردم فکر کرده بچه ام میگه دنیا برگرد ماشینت عوض میکنم 

اصلا همش رو عصاب دیشب بزور با التماس گذاشت ساعت ۲ بخوابم😔اخ من سرکار میرم هر وقت بگم میگه نرو 

میخاد منصرفت کنه ،منم شوهرم هرکاربخادکنه نزارمش همش میره رومخم

اگر بامن نبودش هیچ میلی ..چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟!
نه اخ من الان ۵صبح کله پاچه خوردنم چی اصلا الان نشستم حالم بده خواهرشوهرم داره همه جا تمیز میکنه&nbs ...

اتفاقا شوهرت خیلییی باحال و سرزنده هستش هنوز با مرد طرد و بی روح و تنبل زندگی نکردی ببینی چه مصیبتی هست برو خداتم شکر کن،  دست خواهرشوهرتم درد نکنه واقعا قدر دان باش الکی هم غر نزن و از خوشیهات لذت ببر 

باهاش بشین قشنگ صحبت کن یاقهر کن اون علتشو ازت جویا بشه

فایده نداره همش میگه دوست دارم خوب 😔اما دروغ من که میدونم 

2706