2737
2734

لیمو عمانی

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه پیاز بزرگ و نخود و لوبیا سفید و گوشت گوسفندی رو اول میزارم یه ساعت بپزه بعدش رب گوجه و نمک و فلفل و زردچوبه و یه کم داریچین میزنم با شعله کم میزارم جا بیوفته یه ساعت اخر هم سیب زمینی میریزم لیمو عمانی من یکبار امتحان کردم مزه قیمه میگیره

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

چند حبه سیر رو میکوبم و میریزم توش  بپزه خیلی خوشمزه و خوش عطر میشه😋

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
2738
من یه پیاز بزرگ و نخود و لوبیا سفید و گوشت گوسفندی رو اول میزارم یه ساعت بپزه بعدش رب گوجه و نمک و ف ...

واسه مهمونی میخوام درست کنم منم دودلم لیمو بریزم یا نه میترسم خوب نشه

بریزی شبیه قیمه میشه نریزاصلا 

من همون گوشت گوسفندی وزردچوبه وچوب دارچین وسیروپیاز وگوجه درسته میندازم وکمی هم رب میریزم به همراه نخود ولوبیاسفید اگرلوبیاسفیدنباشه نمیریزم ودراخرم لیموتازه میریزم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

اگه میخوای زیاد بزاری میتونی یه لیمو عمانی کوچیک بندازی بعد از نیم ساعت درش بیار

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2706