2703
2553
عنوان

خارش کل بدن در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2482 بازدید | 24 پست
اخه رفتم آز گفت دوباره تکرار کن  من استرس میگیرم گفتم اگه میشه نرم فقط برم همون سونو  بن ...

عزیزم تو برگه ازمایش هم زده بالای بیست و پنج یعنی مثبت شما زود رفتی چون چهار هفته بودی کم نشون داد من یادمه بعد از ده روز تاخیر رفتم ۳۴۰بود بتام

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
استاتر ببخشید تو تاپیکت سوال میپرسم اخه نگرانم باید تو ماه اول چطوری بخوابم؟چیا بخورم بهتره؟

تو ماه های اول هر جور راحتی بخواب فقط رو شکمت نخواب بعداز ماه شیش و هفت باید به پهلو خوابید اگه ویار نداری هر چی دوست داری بخور من که اصلا هیچی نمیتوتستم بخورم تا ماه چهار

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو برگه ازمایش هم زده بالای بیست و پنج یعنی مثبت شما زود رفتی چون چهار هفته بودی کم نشون داد م ...

اها 

برام دعا کن عزیزدلم

انشاءالله نی نی رو صحیح و سالم بغل بگیری

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
عزیزم اگه کل بدنته حتما آزمایش آنزیمای کبدی رو بده من خودم‌تو دوتا بارداریم این طوری بودم خیلی مهمه ...

رفتم دکتر بگم خارشک میگیرم برام مینویسه کل بدنم هست ولی زیاد نیست 

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
2720
منم پاهام و رون پاهام از بس میخاروندم زخم میشد. گردو دوسداری؟ میگن چیزای منیزیم دار خارشو کم میکنه. ...

اره گردو که خیلی میخورم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

آره بگو‌تموم بدنم خارش داره شاید از کبدم باشه ....البته من‌حدود بیس روز ایطو بودم بعدش چشام زردی گرف دوستم فهمید گف برو‌دکتر ...قبلش میرفتم دکتر پوست میگفتم شاید چیز دیگه ای باشه ولی رفتم دکتر زنان بعد آزمایش نوشت انجام‌دادم آنزیمام بالا بود بعد فرستادم پیش متخصص گوارش وکبد اون دارو‌داده 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....
2714
عزیزم اگه کل بدنته حتما آزمایش آنزیمای کبدی رو بده من خودم‌تو دوتا بارداریم این طوری بودم خیلی مهمه ...

سلام خانوم عزیزم منم خارش شدید بخصوص دست و پاهام شبها بشتر داشتم تازه آزمایش دادم آنزیمای کبدیم بالاست میشه بگید چیکار کردید ؟ توروخدا پیاممو دیدید زودتر جواب بدید

من خیلی اذیتم کرد خارش  وای اصلا نمیخوام به اون روزا فک کنم تا ده بیس روز مثل شما نمیدونستم علت ...

واااااای خیلی سخته من اصلا خواب ندارم هفته ۲۰ هستم تازه نمیدونم چطور باید تحمل کنم تا ۹ ماه گریه میکنم بلند بلند