2726
عنوان

خارش کل بدن در بارداری

2482 بازدید | 24 پست

گاهی اوقات کل بدنم خارش میگیره انگار چیزی زیر پوستم راه میره کسی بوده اینطوری باشه الان هفته سی و دو هستم یک ماهی میشه اینطوریم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم هفته های اخر داشتم من پوست خیار میزاشتم رو بدنم زلیمان کردم خوب شدم

همش احساس میکنم یچیزی رو پوستم راه میره دیشب از بس خاروندم پاهام زخم شد

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

منم همین طورم فکر کنم مال تغییرات هورمونیه

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
همش احساس میکنم یچیزی رو پوستم راه میره دیشب از بس خاروندم پاهام زخم شد

منم پاهام و رون پاهام از بس میخاروندم زخم میشد. گردو دوسداری؟ میگن چیزای منیزیم دار خارشو کم میکنه. قابلمه مسی بردار تو اون غذا بپز. فسنجون هم خوبه

۱۱ ماه قبل شروع شد

خب الان چهار هفتت تموم شد رفتی پنج هفته فعلا نرو سونو اگه دکتر خاصی مدنظرته برو تحت نظرش هفته هشت برات سونو مینویسه

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙

عزیزم اگه کل بدنته حتما آزمایش آنزیمای کبدی رو بده من خودم‌تو دوتا بارداریم این طوری بودم خیلی مهمه باید تحت درمان باشی 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....

استاتر ببخشید تو تاپیکت سوال میپرسم اخه نگرانم

باید تو ماه اول چطوری بخوابم؟چیا بخورم بهتره؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
خب الان چهار هفتت تموم شد رفتی پنج هفته فعلا نرو سونو اگه دکتر خاصی مدنظرته برو تحت نظرش هفته هشت بر ...

اخه رفتم آز گفت دوباره تکرار کن 

من استرس میگیرم گفتم اگه میشه نرم فقط برم همون سونو 

بنظرت خوبه؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

من خیلی اذیتم کرد خارش  وای اصلا نمیخوام به اون روزا فک کنم تا ده بیس روز مثل شما نمیدونستم علت چیه ومیگفتم کثیفم و جا کثیفه وفلان 

خیلیا رو اینجا دیدم که بعد از امضاشون به خواسته شون رسیدن ....منم گفتم آرزومو بنویسم خواهرم 9ساله ازدواج کرده و پنج بار آی وی اف کرده وکلی آی یو آ و هزار دکتر دیگه ...ازتون میخوام هرکی امضامو خونده از صمیم قلب برا خواهرم دعا کنه تا خدا بغلشو با نی نی پر کنه و خوشبختی کامل به خونه ش بیاد آخه خیلی مهربونه وکمک حال همه هست تو این 9سال با وجود انتظار و سختی ....
2706